pneumatiky bridgestone jako předplacená služba | Autoservis | autoweek.cz

Pneumatiky Bridgestone jako předplacená služba

Pneumatiky Bridgestone jako předplacená služba

26.08.2020 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Bridgestone a ETB v průkopnickém programu MOBOX nabízejí prémiové pneumatiky za měsíční předplatné.
Společnosti Bridgestone a ETB Autocentres spouštějí službu MOBOX. Jedná se o předplatné pneumatik s paušálním měsíčním poplatkem, které poskytne motoristům ještě více komfortu a pocitu jistoty. Předplatné MOBOX nabízí nové pneumatiky, komplexní záruku a další prémiové služby týkající se vozidla. Předplatné bude zpočátku nabízeno v pěti vybraných provozovnách a postupně bude tato služba zavedena v celé síti čítající 31 center.
 
Nabídka Bridgestone je výsledkem kombinace rozsáhlého know-how největšího výrobce pneumatik a gumárenských produktů na světě a příležitostí, vznikajících v důsledku makroekonomických a společenských trendů. Bridgestone poskytuje řešení reálných problémů, jimž řidiči čelí na silnicích. ETB ve spolupráci se společností Bridgestone dokáže identifikovat potřeby spotřebitelů na základě porozumění jejich potřebám. Současně dochází k přesunu poptávky od produktů ke službám. MOBOX tak motoristům umožňuje využívat pneumatiky jako službu.
 
Stejně jako spotřebitelé platí za svůj mobilní telefon budou uživatelé programu MOBOX platit fixní měsíční poplatek za flexibilní balíček služeb, který si mohou individualizovat na základě svých požadavků a finančních možností.
 
Základní balíčky zahrnují nové prémiové pneumatiky, jejich montáž a komplexní záruku včetně ručení za poškození související s pneumatikami. Součástí nabídky jsou dodatečné servisní služby jako kontroly pneumatik, pravidelné střídání kol mezi přední a zadní nápravou a vyvážení kol. Zákazníci programu MOBOX mohou uplatnit nárok na záruční plnění dojde-li k jakémukoli poškození pneumatiky. V tomto případě bude pneumatika bezplatně opravena nebo vyměněna. Zákazníci budou mít také možnost rozšířit své balíčky o další produkty a služby, například STK či servisní služby.
 
Balíčky MOBOX pokrývají hlavní prémiové značky pneumatik a poskytují zákazníkům přístup k centrální webové platformě MOBOX. Jejím prostřednictvím si mohou snadno na internetu spravovat své předplacené služby. Zákazníci také mají přístup k zákaznické podpoře prostřednictvím mnohojazyčného telefonního centra.
 
Paul Nunn, ředitel maloobchodního prodeje ve společnosti ETB Autocentres, k tomu řekl: „Kouzlo programu MOBOX spočívá v tom, že přesně víte kolik platíte. Měsíční poplatek je v prvním roce fixní a ve druhém roce se snižuje. Doufáme, že flexibilita a komfort služby MOBOX nalezne mezi motoristy odezvu, a věříme, že to bude začátek nového způsobu, jakým si pořizujeme a udržujeme pneumatiky.“