polo za zvýhodněných podmínek | Autoservis | autoweek.cz

Polo za zvýhodněných podmínek

Polo za zvýhodněných podmínek

21.11.2017 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Volkswagen Financial Services přináší další výhody spojené se značkovým financováním vozu. Prostřednictvím operativního leasingu si lze pořídit nový Volkswagen Polo za 4500 Kč měsíčně. Nabídka platí do konce letošního roku. Součástí měsíční splátky je i kompletní servis a pojistka.
Prostřednictvím operativního leasingu si Volkswagen Polo jednoduše pronajmete, jezdíte a za pár let vyměníte za nový. Součástí měsíčních splátek jsou všechny legislativní poplatky, značkové pojištění v podobě povinného ručení a havarijní pojištění, dále kompletní údržba a servisní náklady. Celkový nájezd a dobu operativního leasingu lze plně individualizovat podle požadavků klienta, a to v rozmezí od dvou až do pěti let. Na přání klienta lze také všechny modely, které obsahují minimální povinnou výbavu, dovybavit.
 
„Operativní leasing je stále trendovou záležitostí, která pomalu ale jistě mění myšlení Čechů. Dnešní řidiči vozidlo nepotřebují vlastnit a oceňují, co nejméně starostí s jeho provozem. A právě řidičům, kteří nechtějí řešit nepředvídatelné situace, poruchy a následný servis, ale chtějí odjet s novým vozem bez nutnosti počátečního vkladu, je určena akční nabídka na Volkswagen Polo. Do splátek si klienti mohou navíc zahrnout i pneuservis nebo pojištění GAP, které pokrývá rozdíl mezi pořizovací a časovou cenou vozidla,“ říká Lukáš Cankař, ředitel marketingu a retailového prodeje ve Volkswagen Financial Services.