porsche česká republika - servisní služby | Autoservis | autoweek.cz

Porsche Česká republika - Servisní služby

Porsche Česká republika - Servisní služby

31.01.2017 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Společnost Porsche Česká republika, importér automobilů značek Volkswagen, Audi, Seat a Volkswagen Užitkové vozy, dosáhla v roce 2016, kdy oslavila 25 let působení na českém trhu, historicky nejlepší výsledky. Také servisním službám se v roce 2016 mimořádně dařilo.
Porsche Česká republika s.r.o. má 171 zaměstnanců a se svými partnery má uzavřeno celkem 234 smluv na servis. Značky dovážené společností Porsche ČR jsou díky tomu zastoupeny na 100 místech naší země, přičemž celkový počet zaměstnanců dealerské organizace přesahuje 3000.
 
Celkový obrat servisních služeb dosáhl 3,625 miliardy Kč (+13,9 %). Z toho obrat u originálních dílů dosáhl 1,651 miliardy Kč (+10,5 %) a obrat v oblasti originálního příslušenství činil 150 milionů Kč (+9,3 %). V loňském roce se podařilo servisním partnerům značek Volkswagen, Audi a Seat meziročně zvýšit také počet prodaných hodin na 1 012 867 (+6,6 %) a průchodů servisem na 325 973 (+14,2 %).
 
Profesionální úroveň servisních služeb společnosti Porsche Česká republika dokládají trvale vysoké ukazatele spokojenosti zákazníků. K získávání nových zákazníků přispívají atraktivní služby, rozšířená nabídka vycházející vstříc potřebám majitelům vozidel různého stáří a výhodné ceny se zárukou. Servisní partneři značek Volkswagen, Audi a Seat, zastupovaných společností Porsche Česká republika, přitom těží z výhody obrovského vozového parku v České republice, který čítá 698 480 registrovaných vozů.
 
Pro majitele zánovních i starších vozů Volkswagen, Audi a Seat jsou připravovány akční a sezonní nabídky. Servisní služby také zintenzivňují zaměření na obchod s pneumatikami a originálním příslušenstvím, které vychází vstříc trendu rostoucí individualizace vozidel podle přání zákazníků.
 
„V roce 2016 dosáhla naše společnost celkového obratu 28,3 miliardy korun, což je o 12,1 % více než v předchozím roce. Mnoho úspěchů dosáhly v uplynulém roce také naše servisní služby. Kromě trvale vysoké úrovně spokojenosti zákazníků se nám daří oslovovat stále širší skupiny majitelům vozidel našich koncernových značek. Konkrétně jsme v roce 2016 dosáhli obratu z originálních dílů 1,651 miliardy Kč a obratu z originálního příslušenství 150 milionů Kč,“ uvádí Franz Pommer, jednatel společnosti Porsche Česká republika.
  • Porsche Česká republika - Servisní služby
  • Porsche Česká republika - Servisní služby
  • Porsche Česká republika - Servisní služby