pozvánka auto palace spořilov | Autoservis | autoweek.cz

Pozvánka Auto Palace Spořilov

Pozvánka Auto Palace Spořilov

11.06.2015 | | Autoservis

Auto Palace Spořilov chystá na nadcházející víkend atraktivní program pro zájemce o nový vůz i rodiče a jejich děti. Auto Palace Spořilov zve na Dny otevřených dveří a Rodinný den zdarma.
Přední pražský dealer šesti značek vozů - Auto Palace Spořilov - připravil pro své návštěvníky na nadcházející pátek a sobotu program plný překvapení. V pátek 12. června představí v rámci Dnů otevřených dveří Auto Palace Spořilov rovnou tři novinky, a to Škodu Superb, Volvo XC90 a Mazdu CX3. V sobotu se navíc areál převlékne do rodinného kabátu a vyzve děti u příležitosti Rodinného dne Auto Palace Spořilov, aby získaly svůj vlastní řidičský průkaz. Pohodové dny doplní v pátek vystoupení Marka Ztraceného a v sobotu ve 14:00 hodin vystoupí skupina 5Angels. Vstup i občerstvení jsou zdarma! Za každou objednávku testovací jízdy navíc bude zajímavý dárek.
 
O víkendu proběhnou v Auto Palace Spořilov také Dny otevřených Fordů s nabídkou jedinečných slev na vozy modrého oválu a soutěží o zbrusu nové Mondeo s pohonem všech kol na rok zdarma. Program Dnů otevřených Fordů doplní také Zlatá flotila Fordů Transit.
 
Auto Palace Spořilov o víkendu nezapomene ani na příznivce vozů značky Opel, kterým nabídne jeden z jejich nejprodávanějších modelů Opel Astra za 99 900 Kč s financováním na třetinky. Zájemcům o vozy Mitsubishi naopak nabídne při jejich nákupu jedinečnou 7letou záruku zdarma.
 
„O nadcházejícím víkendu jsme se rozhodli udělat radost nejen zájemcům o nové modely značek Škoda, Volvo a Mazda a představit jim tak dlouho očekávané novinky, ale i těm nejmenším - dětem našich zákazníků. V sobotu na ně čeká den plný zábavy, překvapení a radosti z jízdy, kterou mohou u nás zažít jako řidiči, stejně tak jako jejich rodiče,“ řekl Ralph Howie, generální ředitel společnosti Auto Palace. „Věřím, že si všichni návštěvníci Auto Palace Spořilov naše dny s vystoupeními Marka Ztraceného a 5Angels užijí naplno,“ dodal Ralph Howie.