pracovní oděvy do teplého počasí | Autoservis | autoweek.cz

Pracovní oděvy do teplého počasí

Pracovní oděvy do teplého počasí

10.07.2015 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Léto, slunce, práce venku: pracovní oděvy MEWA vás příjemně ochladí.
Teplejší roční období už je zase zde. Na staveništích i v dílnách je rušno a zaměstnanci rádi sáhnou po letním oblečení. Oblíbené jsou hlavně šortky a tříčtvrteční kalhoty z jarní a letní nabídky textilního managementu specialisty na pracovní oděvy, firmy MEWA.
 
Bezpečnost na prvním místě
Ovšem - co je vlastně dovoleno? Hranice určuje bezpečnost a ochrana zaměstnanců. Jaký oděv smí daný zaměstnanec nosit, to závisí na druhu činnosti, kterou vykonává.

„Nebezpečí úrazu je stejně vysoké i za teplého počasí. Když právě nepracujete vkleče a nehrozí vám poranění odletujícími jiskrami, potřísnění chemikáliemi nebo poranění o ostré hrany, nelze proti odhaleným nohám nic namítat,“ vysvětluje Veronika Lipovská, jednatelka společnosti MEWA Textil-Service s.r.o.

Šortky z kolekcí pracovního oblečení firmy MEWA Performance, Trendline a Twinstar představují perfektní pracovní kalhoty do teplého počasí. Díky pohodlnému a vzdušnému střihu se v nich řemeslníci nebudou potit ani v létě. Zdvojená kapsa na metr a také kapsy vzadu a na bocích poskytují dostatek místa pro nářadí a další pracovní pomůcky. Pracovní oděvy doplňují trička módního střihu z kvalitní bavlněné směsi.
 
Bezpečnostní obuv je nutností
„Pokud jde o ochranu nohou, zde opravdu nelze dělat kompromisy. Ať už se jedná o demoliční práce nebo stavbu lešení, nohy musí být chráněny bezpečnostní obuví třídy S3: s tužinkou ve špičce na ochranu prstů, neprorazitelným spodkem a profilovanou podešví, která vám zajistí stabilitu na jakémkoliv povrchu,“ dodává Veronika Lipovská.
Aby se i přesto na staveništi nikomu nepotily nohy, nabízí firma MEWA širokou paletu moderních bezpečnostních polobotek z lehkých, prodyšných materiálů.
  • Pracovní oděvy do teplého počasí
  • Pracovní oděvy do teplého počasí
  • Pracovní oděvy do teplého počasí
  • Pracovní oděvy do teplého počasí