příležitosti pro studenty ve skupině mol | Autoservis | autoweek.cz

Příležitosti pro studenty ve Skupině MOL

Příležitosti pro studenty ve Skupině MOL

30.09.2015 | | Autoservis

Skupina MOL očekává přihlášky od studentů geologie a petrochemických oborů z celého světa, kteří se mohou do 15. října zapsat do mezinárodního programu UPPP. Tři nejlepší týmy vyhrají celkem 25 000 eur a ti nejlepší získají možnost zahájit kariéru ve Skupině MOL prostřednictvím programu UPPP Technical Placement Programme.
Skupina MOL právě zahajuje druhý ročník mezinárodního programu UPPP, v rámci kterého chce poznat talentované studenty.  Motto letošního ročníku zní „Vydejte se za dobrodružstvím…“ a odráží samotnou podstatu této soutěže. Studenti se do programu mohou hlásit do 15. října. V jeho rámci se zúčastní online simulační hry, kde mezi sebou budou soutěžit na základě virtuálních zadání a budou řešit průmyslové a strategické úlohy vyvinuté Skupinou MOL. Nejlepší tři týmy budou hrát o hlavní cenu a ti nejtalentovanější studenti dostanou šanci zahájit svou kariéru ve Skupině MOL v rámci 18měsíčního programu UPPP Technical Placement Programme.
 
Studenti, jejichž hlavním studijním oborem je geologie, petrochemie nebo management technických oborů, se mohou do soutěže přihlásit prostřednictvím internetové stránky www.uppp.info do 15. října. Pro účast v online hře si musejí sestavit týmy složené buď ze svých spolužáků a přátel, nebo si spoluhráče mohou podle své země, univerzity či studovaného oboru vybrat z již zaregistrovaných jednotlivců.
 
Nejlepších pět týmů bude mezi sebou soutěžit v živém finále v Budapešti o celkovou výhru ve výši 25 000 eur. Nejlepší jednotlivci mohou získat rovnou pracovní nabídku nebo možnost zúčastnit se programu UPPP Technical Placement Programme ve Skupině MOL.
 
Skupina MOL apeluje také na studentky, aby se do programu UPPP přihlásily.
 
Zdravka Demeter Bubalová, HR vice prezidentka Skupiny MOL pak dodala: „Na náš oceňovaný program pro akvizici talentů jsme náležitě hrdí. Jde o program, který jde proti tradičním způsobům náboru zaměstnanců a poskytuje nám unikátní možnosti podpory dalšího rozvoje mladých profesionálů. V započatém dobrodružství letos pokračujeme s ještě větším nadšením a talentovaným studentům nabízíme reálné výzvy a také možnost stát se součástí divize Upstream Skupiny MOL. Program UPPP cílí na ty studenty, kteří hledají nová dobrodružství a chtějí zahájit svou kariéru v ropném a plynařském průmyslu.“
 
Zmiňovaný 18měsíční program stáží pro studenty technických oborů je postavený na čtyřech pilířích – praktická zkušenost, strukturované teoretické osnovy se zaměřením na obchodní a technický obsah a bloky, které umožní nahlédnout do práce ve Skupině MOL. Hlavními cíli je rozvinout u účastníků základní obchodní dovednosti a technickou odbornost.