proměna společnosti auto kruml | Autoservis | autoweek.cz

Proměna společnosti Auto Kruml

Proměna společnosti Auto Kruml

02.10.2020 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Společnost Auto Kruml prochází velkou proměnou s cílem vytvořit v areálu v Brandýse nad Labem specializovaný autoservis se špičkovou kvalitou služeb a důrazem na diagnostiku. K tomu by se měl přidat prodej a servis vozů Ford ze severoamerické produkce.
Společnost Auto Kruml prochází ve spolupráci se společností Beecam Solutions procesem revitalizace, jehož cílem je zajistit lepší využití potenciálu areálu prodejny a autoservisu na atraktivním místě v Brandýse nad Labem v blízkosti dálnice D10 jen pár minut jízdy za Prahou ve směru na Mladou Boleslav.
 
Cílem proměny společnosti Auto Kruml je vybudovat kvalitní autoservis pro vozy značek Ford a Škoda nabízející komplexní služby, vybavený nejmodernější diagnostikou a autolakovnou a zaměstnávající špičkové odborníky. K tomu se přidává nabídka produktů a služeb společnosti Beecam Solutions a prodej špičkového značkového nářadí za příznivé ceny Ford Tools. Systém Beecam přináší inovativní řešení odhalování příčin některých problémů při opravách automobilů zprostředkováním audiovizuální konzultace se specialistou na dálku v reálném čase s využitím dostupných relativně jednoduchých moderních komunikačních technologií bez potřeby použití drahých prostředků, jako jsou například brýle pro virtuální realitu.
 
Auto Kruml hodlá kvalitou práce oslovit zákazníky, ale současně se chce stát i atraktivním zaměstnavatelem pro pracovníky z regionu. Se specializací na diagnostiku bude odborné znalosti svých specialistů a jejich expertní práci nabízet potenciálním partnerům mezi neautorizovanými servisy v okolí a naopak jim dodá práci, která pro firmu nebude mít patřičný přínos.
 
Velký potenciál společnost Auto Kruml vidí v prodeji a servisu vozidel ze severoamerické produkce na úrovni podle amerických standardů servisu a údržby, které jsou v mnoha ohledech velmi odlišné od evropských.
 
Aby představila připravované novinky a své současné služby uspořádala ve spolupráci s firmami Autofit, Beecam Solutions a dalšími partnery v areálu v Brandýse nad Labem předváděcí akci ve formě Podzimní roadshow.
 
  • Proměna společnosti Auto Kruml
  • Proměna společnosti Auto Kruml
  • Proměna společnosti Auto Kruml
  • Proměna společnosti Auto Kruml