pronájem vozu s čsob leasing: fabia za 4472 kč měsíčně | Autoservis | autoweek.cz

Pronájem vozu s ČSOB Leasing: Fabia za 4472 Kč měsíčně

Pronájem vozu s ČSOB Leasing: Fabia za 4472 Kč měsíčně

10.03.2015 | | Autoservis

Počet lidí s vozem na operativní leasing roste. Podle údajů ČLFA jich vloni bylo 5172, což bylo o 52 % více než rok předcházející. ČSOB Leasing proto vylepšuje svou nabídku - například Škodu Fabia 1,0 MPI 55 kW lze nyní pořídit za 4472 Kč měsíčně, a to včetně servisních nákladů.
Nová nabídka Mobility+, což je operativní leasing pro soukromé osoby u ČSOB Leasing, sráží měsíční splátku za auto pod magickou hranici 5000 Kč.
 
„Jde o vybrané modely Škody nebo Fordu ale i některé další. Akce potrvá do 30. 6. 2015,“ vysvětlil výkonný ředitel pro obchod ČSOB Leasing Josef Rosenkranz.
 
S operativním leasingem klienti ušetří vlastní peníze, které mohou bez obav investovat jinde. Nízkých cen dosahuje ČSOB Leasing nejen díky výrazným úspěchům v oblasti operativního leasingu, ale také prostřednictvím objemových slev třetích stran, které na nabídce spolupracují. Ty pak přenáší na zákazníka.
 
„Provozní náklady například u vozidla Hyundai i30 během pětiletého užívání s ročním projezdem 20 000 km mohou dosáhnout až 125 000 Kč. Při nákupu vozidla za 400 000 Kč zákazník tedy uhradí za celou dobu provozu celkem 525 000 Kč. U našeho produktu Mobilita+ je měsíční nájemné 5350 Kč, což za dobu provozu vychází na 321 180 Kč. Navíc se klient nemusí starat o následný prodej vozidla po ukončení smlouvy. Vozidlo jednoduše vrátí a o nic víc se nestará,“ doplnil ředitel týmu Produktový a procesní rozvoj a Marketing ČSOB Leasing Petr Neuvirth.
 
Co zákazník, to originál
ČSOB Leasing jako jediná leasingová společnost na trhu umožňuje pořízení libovolného vozidla. Klienti si navíc mohou zvolit i dobu nájmu a celkový počet najetých kilometrů.
 
ČSOB Leasing zajistí všechny služby spojené s provozem vozidla včetně servisu, pořízení pneumatik, jejich přezutí i následného uskladnění. Navíc je vozidlo po celou dobu havarijně pojištěno. Samozřejmostí je asistenční služba po celé Evropě, která v případě potřeby zajistí i náhradní vozidlo. To vše v ceně měsíční splátky.