quicksilver exhaust v čr | Autoservis | autoweek.cz

QuickSilver Exhaust v ČR

QuickSilver Exhaust v ČR

09.03.2018 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Výběrové výfuky pro ta nejunikátnější automobily světa mají svého českého distributora - společnost BSR Česká republika a Slovensko.
QuickSilver Exhaust, britský výrobce výfukových systémů s historií od roku 1973, umí nabídnout řešení i pro superautomobily jako jsou Bugatti Veyron nebo McLaren F1. QuickSilver Exhaust nabízí přes 3500 paternů a řadu Heritage pro kompletní modelovou řadu podporovaných značek od jejich založení až po současnou produkci. QuickSilver Exhaust úzce spolupracuje s výrobcem vozů Aston Martin.
 
Značka QuickSilver Exhaust je oceňovaná majiteli těch nejvzácnějších automobilů, na závodních okruzích i na nejprestižnějších výstavách a setkáních, jako jsou přehlídky elegance v Pebble Beach a Villa d'Este.
 
Významné osobnosti, jako jsou Slash z Guns n´Roses, Rowan Atkinson (Mr. Bean), Nick Mason z Pink Floyd, Sir Stirling Moss či její výsost královna matka, spojuje podobná touha po co nejúžasnějším zvuku motoru dosaženému díky těm nejlepším výfukovým systémům z nerezové oceli, titanu, inconelu či keramiky s prodlouženou zárukou 25 let.
 
Rolls Royce, Bentley, Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, Mercedes-Benz, McLaren, Bugatti, Jaguar, Land Rover, Maserati, Porsche a další prémiové značky charakterizuje nadšení pro výjimečnost, které právě díky firmě QuickSilver Exhaust dostává zcela novou podobu.
 
Distribuční práva s certifikací pro odbornou montáž nyní v České republice zaštiťuje performance specialista společnost BSR Česká republika a Slovensko.