seat nabízí všechny modely s pětiletou zárukou | Autoservis | autoweek.cz

Seat nabízí všechny modely s pětiletou zárukou

Seat nabízí všechny modely s pětiletou zárukou

22.01.2019 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Záruka na 5 let nebo 100 000 km platí v celé Evropě pro všechny modely Seat zdarma a přechází na dalšího majitele.
Seat nabízí všechny své modely na českém trhu s pětiletou zárukou v sériové výbavě. Prodlužuje tak záruku výrobce o další tři roky na pět let nebo do ujetí 100 000 km. S novou prodlouženou zárukou na vozy Seat jsou spojeny i další zákaznické benefity, včetně zvýšení zůstatkové hodnoty vozidla při jeho dalším prodeji.
 
Prodloužená záruka se nabízí pouze pro nové vozy Seat a začíná platit po uplynutí standardní dvouleté záruky. Zákazník s ní má nárok na bezplatnou opravu závady záručního charakteru, který může uplatňovat u všech autorizovaných servisních partnerů Seat, a to nejen v České republice, ale v celé Evropě. Stejně jako u standardní zákonné záruky se případné záruční plnění nevztahuje na běžná opotřebení dílů, upravené komponenty vozidla a podobně.
 
Prodloužená záruka přechází při následném prodeji ojetého vozu na dalšího majitele, čímž přispívá ke zvýšení zůstatkové hodnoty vozidla. Stejný efekt přináší také dlouhodobé udržení vozidla ve výborném technickém stavu. Mezi záruční podmínky totiž patří realizace veškerých servisních úkonů, předepsaných výrobcem, pouze v autorizovaných servisech Seat. Zákazník tak má jistotu odborného servisu a používání výhradně originálních dílů. Bezplatné opravy záručních závad také zvyšují jistotu zákazníka a chrání jej před neočekávanými výdaji na opravy.