seat otevřel novou prodejnu v průhonicích | Autoservis | autoweek.cz

Seat otevřel novou prodejnu v Průhonicích

Seat otevřel novou prodejnu v Průhonicích

29.12.2016 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Dlouholetý a úspěšný autorizovaný prodejce a servisní partner značky Seat Pyramida Centrum vítá zákazníky v novém prostředí s atraktivním propojením showroomu s expozicí veteránů v jedinečné lokalitě u dálnice D1 v Průhonicích.
Společnost Pyramida Centrum slavnostně převzala a otevřela nový showroom Seat v Průhonicích u Prahy. Zákazníky zde čeká atraktivní prostředí s vysokou úrovní prodejních a servisních služeb. Nový vzhled odpovídá modernímu konceptu korporátní identity značky Seat.
 
„Pyramida Centrum je dlouholetým, velmi úspěšným autorizovaným prodejcem a servisním partnerem značky Seat. Otevření nového showroomu evropských parametrů s galerií podle nejaktuálnějšího konceptu korporátní identity španělské značky v jedinečné lokalitě u dálnice D1 je dalším krokem v upevňování našeho postavení na českém trhu. Nový showroom Seat v areálu společnosti Pyramida Centrum zrcadlí všechny hodnoty značky Seat a symbolizuje naše nekompromisní zaměření na maximální spokojenost zákazníků,“ říká Aleš Novák, ředitel divize Seat společnosti Porsche Česká republika.
 
Nový showroom společnosti Pyramida Centrum je architektonicky koncipován jako galerie, na níž navazuje zázemí pro zaměstnance. Pro zákazníky je vyhrazen vzdušný prostor na ploše 819 m2, kde je vystaveno minimálně 12 nových vozů Seat - od městského vozu Mii přes všestrannou Ibizu a nový Leon až po rodinné MPV Alhambra či nové městské SUV Ateca. Nevšedním prvkem průhonického areálu je propojení galerie pro nové vozy s expozicí historických vozidel z různých epoch motorismu.
 
„Otevřením nového showroomu Seat začínáme psát novou kapitolu v dlouhé a úspěšné historii naší firmy. Jedno však zůstane při starém. I nadále budeme zákazníky vítat vřelou atmosférou rodinného podniku a individuálním přístupem. Zároveň náš nový showroom vytváří skvělé předpoklady k tomu, abychom úroveň našich prodejních i poprodejních služeb mohli posunout na ještě vyšší úroveň,“ říká Jan Sudík, obchodní ředitel společnosti Pyramida Centrum s.r.o. v Průhonicích.
 
„Mám velkou radost, že můžeme našim zákazníkům nabídnout ještě modernější a atraktivnější prostředí než dosud. Nový koncept dealerství značky Seat umožňuje variabilní uspořádání mnoha prvků podle individuálních možností každého prodejce a my jsme tuto možnost dokonale využili k propojení showroomu nových vozů s galerií veteránů. Porovnání aktuálních nových modelů značky Seat a historických exponátů působivým způsobem ilustruje obrovský pokrok automobilové techniky,“ říká Jiří Sudík, majitel společnosti Pyramida Centrum s.r.o. v Průhonicích.
 
Společnost Pyramida Centrum s.r.o. patří mezi nejdéle působící, nejúspěšnější a největší autorizované prodejce a servisní partnery vozů značky Seat v České republice. Společnost založená v roce 1997 vybudovala pro své zákazníky v blízkosti dálnice D1 moderní prodejní a servisní komplex s nepřehlédnutelnou pyramidou a přidruženými budovami, v nichž se nacházejí moderní showroomy, servisní dílny, lakovna, klempírna, myčka a sklady náhradních dílů a příslušenství.
  • Seat otevřel novou prodejnu v Průhonicích
  • Seat otevřel novou prodejnu v Průhonicích
  • Seat otevřel novou prodejnu v Průhonicích