servisní prohlídka za hodinu? v auto palace žádný problém! | Autoservis | autoweek.cz

Servisní prohlídka za hodinu? V Auto Palace žádný problém!

Servisní prohlídka za hodinu? V Auto Palace žádný problém!

17.05.2016 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Společnost Auto Palace spustila v květnu novou službu, která zákazníkům ušetří zejména čas, ale i peníze: Hodinový servis! Majitelům vozů šesti automobilových značek provede v rámci 1 hodiny kompletní pravidelnou prohlídku a mytí karoserie. Autorizovaný servis garantuje, že všechny úkony v dané době stihne.
Dvojí cesta do a ze servisu? To je v Auto Palace minulostí! Přední automobilový dealer zkonfortňuje na své spořilovské centrále své služby a vybrané pravidelné servisní kontroly garantuje nově svým zákazníkům provést do 60 minut od přijetí vozu technikem.
 
Klienti tak ušetří svůj čas, který by jinak strávili cestováním zpět do servisu ve chvíli dokončení prohlídky, nebo naopak peníze např. za zápůjčku náhradního automobilu. Naopak dobu strávenou čekáním na navrácení svého čtyřkolého miláčka mohou využít pro vyřízení svých osobních či pracovních záležitostí prostřednictvím volně dostupné wi-fi sítě nebo k odreagování se a vyzkoušení některého z nových modelů své oblíbené značky.
 
Službu Auto Palace Spořilov nabízí majitelům osobních vozů s benzínovým nebo dieslovým motorem značek Ford, Mazda, Mitsubishi, Škoda, Opel a Volvo od května 2016.
 
„Flexibilita, pružnost a maximální komfort pro naše zákazníky – to vše nabídneme v rámci hodinového servisu. Vybrané pravidelné servisní kontroly u nás budou pružnější než kdykoliv předtím. V našem poprodejním týmu máme více než 100 zaměstnaců k dispozici pro uspokojení požadavků a přání našich zákazníků,“ říká Ralph Howie, generální ředitel Auto Palace pro ČR a SR.