sixt otevřel nonstop pobočku v praze | Autoservis | autoweek.cz

Sixt otevřel Nonstop pobočku v Praze

Sixt otevřel Nonstop pobočku v Praze

25.09.2014 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Jediná mezinárodní autopůjčovna v České republice s nonstop provozem je v Praze na Hlavním nádraží.

Autopůjčovna Sixt již 15 let poskytuje pronájmy osobních vozidel a dodávek na území České republiky. Kromě autopůjčovny také provozuje bezmála 3500 vozidel na operativní leasing, čímže se řadí na špičku firem, které se starají o firemní vozy a související mobilitu zaměstnanců na služebních cestách.

 

V souvislosti s modernizací dálnice D1 začala řada manažerů a zaměstnanců využívat na služebních cestách vlak. Nejdříve Sixt otevřel pobočku na nádraží Ostrava-Svinov a letos k tomu přidal novou pobočku Praha - Hlavní nádraží.  Cestující do Prahy, ale také i firmy v Praze, tak mají možnost jak si jednoduše auto pronajmout. Na Hlavní nádraží lze přijet metrem a k pobočce, která se nachází na povrchu přímo u magistrály, je to pár kroků s krátkou jízdou novými čistými výtahy.

 

Nespornou výhodou je možnost jednoduchého příjezdu nebo odjezdu směrem Teplice i Brno. Rovněž tak dochozí vzdálenost k Václavskému náměstí je velmi výhodným faktorem, proč ihned po otevření ocenily firmy lokalitu nové pobočky Sixt.

 

Řada firem současně využívá možnost přistavení na adresu svých provozoven, třebas i na poslední chvíli, protože dojezd z Hlavního nádraží do městských business center Brumlovka, Pankrác, Karlín, Vinohrady je v rozsahu 15 minut.

 

Novinkou je 24 hodinový nonstop provoz. Své rezervované auto si může převzít zákazník i při příjezdu nočním vlakem. Sixt zavedl i nonstop možnost pronajmout si auto s řidičem. Zákazníci již začali využívat tuto novou lokalitu a Sixt plní jejich přání.