škoda handy pomáhá osobám se sníženou pohyblivostí | Autoservis | autoweek.cz

Škoda Handy pomáhá osobám se sníženou pohyblivostí

Škoda Handy pomáhá osobám se sníženou pohyblivostí

18.03.2015 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Program Škoda Handy usnadňuje individuální mobilitu osob se zdravotním postižením. Poradci programu Škoda Handy poskytují komplexní poradenství při koupi vozu Škoda pro handicapované řidiče.
Škoda Handy je program zaměřený na podporu mobility osob se zdravotním postižením. Tým zkušených poradců využívá své dlouholeté pracovní i osobní zkušenosti k pomoci handicapovaným klientům při vyřizování koupě vozu a finanční podpory, v případě potřeby se účastní s klienty i jednání na příslušných úřadech.

„Škoda Auto vnímá společenskou odpovědnost jako nedělitelnou součást firemní kultury,“ říká Luboš Vlček, šéf prodejní organizace Škoda Auto Česká republika. „Škoda Handy je projektem, který vychází z konkrétních potřeb našich handicapovaných spoluobčanů. Věříme, že dlouholeté zkušenosti našich prodejních partnerů pomohou zájemcům s hendikepem překonávat problémy plynoucí ze snížené mobility a usnadní jim pořízení nového nebo zánovního vozu,“ doplňuje Luboš Vlček.

Ambasadorem programu Škoda Handy s mottem Pro život naplno je paralympijský vítěz a mistr světa v silniční cyklistice Jiří Ježek.