škoda představuje program restart na podporu prodeje | Autoservis | autoweek.cz

Škoda představuje program Restart na podporu prodeje

Škoda představuje program Restart na podporu prodeje

06.05.2020 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Škoda Auto Česká republika spouští podporu prodeje pomocí benefitů a zvýhodnění. Celkové zvýhodnění u třetí generace Škoda Octavia Combi dosahuje až 217 600 Kč. Skladem je přes 4000 nových vozů a nabídka Škoda Plus čítá přes 7000 ověřených ojetých vozů.
Škoda Auto Česká republika představila program Restart, který má za úkol podpořit prodej automobilů. Program zahrnuje řadu výhod a zvýhodnění směřovaných k akceleraci trhu. Akce se netýká jen nových automobilů - bonusy jsou připraveny i pro certifikované ojeté vozy Škoda Plus.
 
Nabídka skladových vozů v autorizovaných dealerstvích po jejich znovuotevření čítá přes 4000 vozů. Akční nabídka je zaměřena na nejoblíbenější vozy pro soukromé zákazníky. Do konce května běží podpora skladových modelů Fabia, Scala, Karoq a třetí generace modelu Octavia. Nová je výhodná nabídka pro model Kamiq. Pro ten platí bonus 30 000 Kč za výkup vozu protiúčtem, zvýhodněná nabídka Mobilita Plus, bezúročné financování s povinným ručením za 125 Kč a zvýhodněné pojištění platebních povinností. Škoda Kamiq je tak celkem zvýhodněna až o 70 400 Kč.
 
Zvýhodnění nabízí i akční nabídka pro nové vozy z edice 125 let. K tomu se připojuje výhodná nabídka paketu Mobilita Plus a o výrazně zvýhodněné pojištění platebních povinností. Celkové zvýhodnění tak může například u třetí generace Škoda Octavia Combi dosáhnout částky až 217 600 Kč.
 
Výběr pro zákazníky doplňuje nabídka programu Škoda Plus, která čítá přes 7000 certifikovaných ojetých vozů. I zde si Škoda Auto Česká republika připravila řadu zvýhodnění pro vozy do pěti let stáří.
 
Škoda Auto během posledních týdnů rozšířila funkci portálu www.skoda-online.cz. Nyní se na něm zobrazuje i nabídka skladových vozů dostupných na operativní leasing od Škoda Financial Services. Například model Škoda Fabia se dá v nabídce skladových vozů pořídit za méně než 4000 Kč měsíčně včetně DPH, model Škoda Kamiq je k dispozici za méně než 6000 Kč včetně DPH. Do konce roku se přidá možnost úvěru či platby převodem. Také nabídka vozů se postupně rozšiřuje.