škoda rozšiřuje nabídku programu škoda bez starostí | Autoservis | autoweek.cz

Škoda rozšiřuje nabídku programu Škoda Bez starostí

Škoda rozšiřuje nabídku programu Škoda Bez starostí

27.01.2016 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Operativní leasing už využívá víc než tři tisíce soukromých zákazníků. Nově se nabídka leasingu rozšiřuje na 36 měsíců a 50 000 km. Novinkou v nabídce je Octavia G-TEC s pohonem na CNG.
Škoda rozšiřuje nabídku operativního leasingového programu pro privátní zákazníky. Automobilka nabídne další modely a nové dodatečné služby. Nejpopulárnějším modelem v rámci nabídky programu je Škoda Rapid, následuje kompaktním SUV Yeti a Octavia.
 
Program Škoda Bez starostí nabízí soukromým zákazníkům atraktivní výhody jako pevné měsíční splátky bez akontace, pojištění zákonné odpovědnosti a havarijní pojištění, případně také všechny předepsané servisní úkony a údržbu vozu.
 
„Velice nás těší, že program Škoda Bez starostí zaznamenal opět úspěšný rok. Prostřednictvím nových nabídek bychom chtěli výhody tohoto atraktivního programu přiblížit dalším novým zákazníkům,“ říká vedoucí prodeje Škoda Auto Česká republika Miroslav Bláha.
 
„Průběžně vyhodnocujeme zpětnou vazbu od zákazníků i poptávku po konkrétních vozech a přizpůsobujeme nabídku programu Škoda Bez starostí,“ říká Petr Abrahámek, ředitel retailového prodeje a korporátního financování za Škoda Financial Services.
 
Nově je tak zákazníkům k dispozici i bestseller domácího trhu vozů s pohonem alternativními palivy, Octavia G-TEC na stlačený zemní plyn (foto). Pro modely Fabia, Fabia Combi, Rapid, Rapid Spaceback, Octavia a Octavia Combi, Yeti, Superb i Superb Combi nabízí Škoda novou dostupnější variantu operativního leasingu s delším trváním a vyšším kilometrovým limitem. Soukromým zákazníkům je nyní mimo stávající nabídky operativního leasingu (2 roky a 40.000 km) k dispozici i výhodné řešení individuální mobility na 36 měsíců a 50 000 km.
 
Novinkou v nabídce pro všechny vozy je paket Mobilita Plus s prodlouženou zárukou a rozšířeným portfoliem asistenčních služeb Záruka mobility Plus, které uživatelům vozů programu Škoda Bez starostí garantuje zdarma asistenci například při natankování špatného paliva, defektu a v mnoha dalších nepříjemných situacích. Součástí asistence je také bezplatné zajištění náhradního vozu nebo ubytování v případě nutnosti.
 
Škoda Bez starostí je k dispozici pro každý model i variantu trvání ve dvou tarifech: jako paket Start a jako paket Komplet. S tarifem Start zahrnuje nabídka povinné pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem, havarijní pojištění se spoluúčastí ve výši volitelně 1 % nebo 5 % a připojištěním obvodových skel. V případě nehody má zákazník navíc nárok na náhradní vůz a může využít i možnosti pojištění právní ochrany.
 
Komplexní tarif Komplet zahrnuje všechny předepsané servisní úkony a údržbu po celou dobu trvání nájmu vozu, včetně sady zimních pneumatik, kompletních služeb pneuservisu a dále například výměny stírátek stěračů, náplně do ostřikovačů a výměny žárovek.
 
Produkt Škoda Bez starostí nabízí Škoda Auto v České republice ve spolupráci se Škoda Financial Services.