škoda zmodernizovala aplikaci škoda connect | Autoservis | autoweek.cz

Škoda zmodernizovala aplikaci Škoda Connect

Škoda zmodernizovala aplikaci Škoda Connect

19.05.2019 | | Autoservis

Aplikace Škoda Connect byla výrazně modernizována. Škoda intenzivně vyhodnotila zkušenosti zákazníků a zohlednila je v nové verzi aplikace. Uživatelé mohou získávat informace ještě rychleji, precizněji a v přehlednější formě. Brzy bude následovat i verze pro chytré hodinky.
Škoda Connect pro chytré telefony je přehlednější a uživatelsky přívětivější. Současně se výrazně zrychlila reakční doba aplikace a uživatelé mají nové možnosti individualizace. S aktualizací jsou spojeny i nový design a přístup aplikace k řadě informací o vozu.
 
Aktualizovaná verze aplikace Škoda Connect je pro mobilní telefony s operačním systémem Android nebo iOS k dispozici zdarma v příslušných App Storech. Ve srovnání s předchozí verzí nabízí Škoda Connect řadu vylepšení. Na základě zkušeností uživatelů byla vyvinuta nová struktura menu a jednotlivých údajů, s níž je používání aplikace ještě jednodušší a intuitivnější. Daleko rychlejší odezvě a procházení jednotlivých menu aplikace pomáhá nový přizpůsobitelný design. Do nového vzhledu budou v budoucnu sjednoceny všechny digitální kanály značky Škoda.
 
V dohledné době pak také přibude kompatibilita pro chytré hodinky (watchOS, Tizen OS, Wear OS).
 
Nové možnosti individualizace a řada vylepšení
Škoda Connect App nabízí uživatelům i možnost aplikaci personalizovat nad rámec oslovení uživatele jménem. Nyní je možné si individuálně měnit pořadí jednotlivých informačních dlaždic v menu, které uživatele informují například o pozici zaparkovaného vozu, jeho stavu či o jízdních datech. Kromě toho lze na úvodní obrazovce aplikace („garáž“) nastavit až tři zkratky, které uživateli umožní přístup k nejpoužívanějším údajům pomocí jednoho kliknutí. Barva pozadí aplikace se přizpůsobuje barvě příslušného vozu.
 
Mnoho funkcí aplikace Škoda Connect App teď pracuje rychleji a snadněji se ovládá. Plánovač tras, který řidiči před plánovanou cestou v závislosti na dopravní situaci připomene termín odjezdu, online-ovládání nezávislého topení a dálková kontrola aktuálního stavu vozu jsou přehlednější, stejně jako zobrazení dat vozu jako jsou ujetá vzdálenost nebo spotřeba paliva. Ukazatel pozice zaparkovaného vozu nyní disponuje vylepšenou grafikou map.