svět jaguaru v obchodním centru olympia brno | Autoservis | autoweek.cz

Svět Jaguaru v obchodním centru Olympia Brno

Svět Jaguaru v obchodním centru Olympia Brno

10.05.2016 | | Autoservis

Výstava luxusních sportovních modelů značky Jaguar byla zahájena v Olympia Brno. Až do 22. května si mohou návštěvníci tyto vozy nejen prohlédnout, ale i řídit při projížďce. Slavnostního zahájení se účastnili zástupci společnosti Jaguar, CarTec a Olympia Brno.
Při slavnostní akci bylo odhaleno první SUV této značky model F-PACE, které se začalo prodávat v dubnu letošního roku. Kromě dalších modelů se v posledním týdnu výstavy představí také jeden ze dvou vozů jezdících v České republice Jaguar F-TYPE Project 7, který byl vyráběn v limitované edici 250 kusů.
 
V následujících třech víkendech jsou pro automobilové nadšence připraveny doprovodné programy. Fanoušci se mohou těšit na velkou soutěž o diamant v hodnotě 50 tisíc korun a zapůjčení vozu Jaguar na týden, ale také na řadu dalších zajímavých cen.
 
Během soboty 21. května od 12 hodin se začnou před Olympia Brno sjíždět majitelé vozů Jaguar, kteří po úvodním programu před obchodním centrem vyrazí v 15 hodin na společnou projížďku městem a zpět k obchodnímu centru.