tankujte s dkv na hranicích s německem | Autoservis | autoweek.cz

Tankujte s DKV na hranicích s Německem

Tankujte s DKV na hranicích s Německem

26.01.2017 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Akceptace karet DKV u čerpacích stanic Free 1 GAS poblíž hraničních přechodů umožňuje pro zákazníky DKV tankování za velmi příznivé ceny v blízkosti hraničních přechodů.
Společnost DKV Euro Service, přední poskytovatel služeb pro dopravce, rozšiřuje akceptační sít tankovacích karet DKV o čerpací stanice Free 1 GAS společnosti TOP TANK s.r.o. umístěné na atraktivních místech podél česko-německé hranice. Zákazníci DKV získají možnost tankování v blízkosti hraničních přechodů za výhodné ceny.  
 
„Předností čerpacích stanic Free 1 GAS je jejich výborná strategická poloha a zároveň velice příznivá cena pro zákazníky DKV. Její výše nebude odvozena od stojanové ceny, ale bude jednotná v celé síti a zároveň bude takřka kopírovat cenovou hladinu u nejlevnějšího českého řetězce. Cena se bude měnit v týdenních intervalech a zájemci ji najdou po přihlášení na stránkách DKV. „Dopravce tak může ušetřit až 3 koruny ve srovnání s průměrnou cenou v Německu,“ vysvětluje Ondřej Pavlík, výkonný ředitel české a slovenské pobočky společnosti DKV Euro Service.
 
DKV rozšířením sítě reaguje na stále rostoucí poptávku po ekonomicky výhodném tankování při zachování kvality paliva.
 
„Podle našich údajů dochází k postupnému přechodu zákazníků od prémiových značek k lokálním řetězcům a ekonomicky výhodným čerpacím stanicím. Je to dáno především rostoucí důvěrou v kvalitu pohonných hmot, která se zvýšila díky průběžným kontrolám České obchodní inspekce,“ doplňuje Ondřej Pavlík.
 
Čerpací stanice Free 1 GAS společnosti TOP TANK s.r.o., u nichž přijímají karty DKV, se nacházejí v Rozvadově, Kraslicích, Horní Folmavě, Lískové, Svatém Kříži, Pamferově Huti a Křimově. Bližší údaje o poloze a další užitečné informace jsou dostupné ve vyhledávači čerpacích stanic a plánovači tras v rámci DKV Maps na stránkách společnosti a v aplikaci DKV pro chytré telefony s operačními systémy iOS, Android či Windows Phone.