toughbook panasonic cf-54 se středně silnou odolností | Autoservis | autoweek.cz

Toughbook Panasonic CF-54 se středně silnou odolností

Toughbook Panasonic CF-54 se středně silnou odolností

30.11.2017 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Nejnovější verze notebooku Panasonic Toughbook CF-54 vstupuje na trh se středně odolnými zařízeními. V tomto stylovém a lehkém profesionálním notebooku 3. generace se spojuje vysoká výkonnost, flexibilita a funkčnost.
Panasonic Toughbook CF-54 pohání nejnovější procesor Intel Core i5-7300U vPro. Díky flexibilní konfiguraci a portům je Panasonic Toughbook CF-54 se svým 14“ displejem ideálním zařízením pro náhradu staršího notebooku Panasonic Toughbook CF-53, který patřil mezi nejoblíbenější zařízení značky Panasonic vůbec. Všechny verze notebooku Toughbook CF-54 mají standardně stejnou DVD mechaniku a porty VGA a True Serial jako Toughbook CF-53.
 
Pro automechaniky i obchodní zástupce
„Tento Toughbook stanovuje nový oborový standard svou nízkou hmotností, tenkým a atraktivním vzhledem a špičkovým výpočetním a grafickým výkonem. Díky tomu se jedná o ideální stroj pro mobilního obchodního pracovníka,“ řekl Jan Kaempfer, generální manažer marketingu divize Panasonic Computer Product Solutions.
 
„Díky odolnému designu, vysoce flexibilním možnostem konfigurace a řadě portů je vynikající pro oblasti výzkumu a vývoje, zajišťování diagnostiky v automobilovém odvětví, splňuje požadavky na údržbu a opravy pracovníků technických služeb a poradí si také s potřebami terénních pracovníků, jako jsou likvidátoři pojistných událostí,“ dodává Jan Kaempfer
 
Flexibilní a modulární design
Flexibilní konfigurační oblast zařízení nejnovější generace přináší DVD mechaniku, 2. baterii, čtečku karet Smartcard nebo PC kartu. Flexibilním komunikačním portem může být 2. port LAN nebo d-GPS nebo 4. USB 2.0 nebo odolné USB. 14” displej přináší zřetelný obraz s mírou detailů vyžadovanou různými pracovníky v terénu. Všechna zařízení jsou vybavena operačním systémem Windows 10 Pro.
 
Toughbook CF-54 se dodává s úplnou sadou rozhraní včetně konektorů VGA a HDMI pro projektory a displeje, portu True Serial pro připojení ke starším systémům, portem LAN, porty USB 3.0 a slotem pro kartu SD. Zařízení se dodává s dokovacím konektorem pro umístění do vozidla nebo na stůl, volitelnou duální anténou 4G LTE, čtečkou čipových karet a čtečkou otisků prstů.
 
Model Entry (HD bez dotykové obrazovky) je standardně vybaven 4 GB paměti RAM (max. 32 GB) a 500GB HDD (volitelně 128GB/256GB SSD), model Mid (Full HD bez dotykové obrazovky) je vybaven 4 GB RAM (max. 32 GB) a 256GB SSD (volitelně 128GB SSD) a model Premium (Full HD s dotykovou obrazovkou) je vybaven 8 GB RAM (max. 32 GB) a 256GB SSD (volitelně 128GB SSD).
 
Nejlepší v kategorii středně odolných notebooků
Přestože se jedná o středně odolné zařízení, je notebook Toughbook CF-54 nejlépe chráněným notebookem ve své kategorii s pláštěm ze slitiny hořčíku na všech stranách, plnohodnotnou ochranou klávesnice a displeje proti polití a krytem se šestiúhelníkovou texturou, který maximálně chrání při nárazu. Dokáže odolat pádu z výšky až 76 cm.
 
Pokud je zařízení vybaveno kamerou, jedná se o webovou kameru s rozlišením 2 Mpx. Snadné použití ve tmě zajišťuje volitelná podsvícená klávesnice.
 
S jedinou baterií notebook vydrží až 10 hodin a je vybaven možností výměny baterie za provozu, což znamená, že se při výměně baterie nemusí vypínat. Se druhou baterií se doba provozu prodlouží až na 17 hodin.
 
Cena a dostupnost
Notebook Toughbook CF-54 je k dispozici od konce června 2017. Model Entry (HD bez dotykové obrazovky) má cenu od 1544 € bez DPH, model Mid (Full HD bez dotykové obrazovky) od 1922 € bez DPH a model Entry (Full HD bez dotykové obrazovky) od 2477 € bez DPH.
 
Na všechny notebooky Toughbook se vztahuje tříletá záruka na veškeré závady hardwaru u systémů, které byly používány k zamýšlenému účelu a pětiletá záruka na náhradní díly se závazkem provedení opravy do 96 hodin. Lze využít i další rozšířené služby a záruky.

  • Toughbook Panasonic CF-54 se středně silnou odolností
  • Toughbook Panasonic CF-54 se středně silnou odolností
  • Toughbook Panasonic CF-54 se středně silnou odolností
  • Toughbook Panasonic CF-54 se středně silnou odolností