Autoservis | autoweek.cz

Autoservis

 • Ford uvedl značku Omnicraft

  18. 04. 2018 - Ford uvedl značku Omnicraft

  Ford uvedl novou značku Omnicraft, pod kterou autorizovaní partneři Fordu v Evropě nabízejí servis a náhradní díly pro vozy jiných výrobců. V nabídce má 2000 nejžádanějších dílů včetně olejových filtrů a brzdového obložení.
 • BASF analyzuje barevné trendy

  17. 04. 2018 - BASF analyzuje barevné trendy

  BASF analyzuje barevné trendy v automobilovém sektoru: oblibu černé dohnala šedá, modrá a šedá barva nabízejí největší množství odstínů.
 • Meyle-Original senzory rozdílu tlaku pro DPF

  16. 04. 2018 - Meyle-Original senzory rozdílu tlaku pro DPF

  Výrobce z Hamburku rozšiřuje svůj sortiment o nové senzory rozdílu tlaku pro včasnou regeneraci filtrů pevných částic v provedení Meyle-Original. Bezproblémová komunikace mezi senzorem a řídící jednotkou může zabránit drahé následné škodě a chybným diagnózám.

 • Učni staví studii kabrioletu Škoda Karoq

  13. 04. 2018 - Učni staví studii kabrioletu Škoda Karoq

  Žáci podnikového učiliště Škoda Auto staví studii kabrioletu Škoda Karoq. Na stavbě žákovského vozu se podílí 20 žáků ze sedmi oborů. Pátý žákovský vůz bude představen veřejnosti v červnu 2018. Škoda Auto opět nabízí mladým talentům možnost vžít se do role vývojářů a konstruktérů.
 • Continental vstupuje do joint venture se společností Osram

  13. 04. 2018 - Continental vstupuje do joint venture se společností Osram

  Pneumatiky, automobilové řídicí jednotky a teď i světla - Continental a Osram spojují svoje znalosti v oblasti osvětlení, ovládání světel a řídicí elektroniky. Po získání nezbytných potvrzení bude od druhé poloviny roku 2018 v rámci joint venture pracovat 1500 zaměstnanců.


<< < 1 / 105  > >>