volkswagen užitkové vozy a würth | Autoservis | autoweek.cz

Volkswagen Užitkové vozy a Würth

Volkswagen Užitkové vozy a Würth

06.06.2017 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Volkswagen Užitkové vozy a Würth nabízejí společně nejvyšší kvalitu - hodnotné vnitřní vybavení a regálové systémy pro kvalitní užitkové vozy. Výhodná obchodní spolupráce umožní oslovit širší okruh zákazníků.
Volkswagen Užitkové vozy přináší s druhou generací modelové řady Crafter novou dimenzi individualizace lehkých užitkových vozidel a zákaznických služeb přesně podle požadavků klientů v nejrůznějších oborech podnikání. Tuto skutečnost dokládá i nově navázaná obchodní spolupráce se společností Würth, renomovaným výrobcem kvalitního vnitřního vybavení a regálových systémů pro lehké užitkové vozy. S produkty Würth i novým modelem Crafter se mohou zájemci seznámit nejen u prodejců značek Volkswagen Užitkové vozy, ale také v obchodní síti Würth.
 
Výrobce kvalitního vnitřního vybavení a regálových systémů pro lehké užitkové vozy Würth je v Německu prémiovým partnerem značky Volkswagen Užitkové vozy v oblasti nástaveb a vnitřního vybavení. Nyní se úzká obchodní spolupráce obou partnerů rozšířila také do České republiky. Společnost Würth začala aktivně nabízet své produkty i nový model Volkswagen Crafter prostřednictvím svých vybraných poboček a obchodních zástupců.
 
Jedno řešení z bezpočtu možných variant vnitřního vybavení Würth pro nový Volkswagen Crafter představuje speciální předváděcí vozidlo na akcích Crafter Experience Roadshow. Volkswagen Užitkové vozy organizuje u příležitosti uvedení druhé generace modelové řady Crafter na český trh celkem 39 akcí Crafter Experience Roadshow v 25 městech po celé České republice. Pro zájemce o nový Crafter jsou na nich připraveny statické exponáty, testovací vozy a bohatý doprovodný program.
 
„Nový Crafter nabízí ty nejlepší užitné vlastnosti v kombinaci s nejvyšší úrovní kvality. Mám proto velkou radost, že se nám podařilo navázat širokou spolupráci se společností Würth, která je nejenom renomovaným dodavatelem velmi kvalitního vnitřního vybavení a regálových systémů pro lehké užitkové vozy, ale i firmou provádějící odbornou montáž do vozidel. Díky tomu jsme schopni nabízet našim zákazníkům nejlepší možná řešení pro jejich individuální požadavky za nejvýhodnějších podmínek se zárukou kvality a profesionálního servisu,“ říká vedoucí oblasti prodeje speciálních úprav vozů Volkswagen Užitkové vozy ve společnosti Porsche Česká republika Petr Freiman.
 
  • Volkswagen Užitkové vozy a Würth
  • Volkswagen Užitkové vozy a Würth
  • Volkswagen Užitkové vozy a Würth