zákazníci servindu soutěží o 25 skvělých cen | Autoservis | autoweek.cz

Zákazníci Servindu soutěží o 25 skvělých cen

Zákazníci Servindu soutěží o 25 skvělých cen

07.11.2017 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Společnost Servind slaví 25 let svého působení na českém trhu. Jako poděkování pro své zákazníky připravila velkou soutěž o 25 cen v celkové hodnotě 250 000 Kč.
Společnost Servind, která je jedničkou v oblasti autoopravárenského lakování, předním dodavatelem lakovacích materiálů do průmyslu a od loňského roku autorizovaným distributorem olejů a maziv Castrol do autorizovaných servisů, slaví na podzim letošního roku 25 let svého působení na českém trhu. Jako poděkování za úspěšná léta v Servindu pro své zákazníky připravili velkou soutěž o 25 skvělých cen v celkové hodnotě 250 000 Kč.
 
Soutěž odstartovala v pondělí 23. října a skončí v pátek 1. prosince 2017. Slosování proběhne za notářského dohledu ve čtvrtek 7. prosince v sídle společnosti.
 
Do soutěže o skutečně hodnotné ceny se mohou zařadit zákazníci, kteří v daném období odeberou zboží ze sortimentu společnosti Servind za minimálně 3000 Kč bez DPH. V takovém případě bude na dodací list automaticky vygenerován soutěžní kód. Tento se společně s kontaktními údaji zaregistruje na speciálních internetových stránkách www.soutez25let.cz. Zde také najdete kompletní seznam cen a podrobná pravidla soutěže. 
 
Více informací k soutěži a výhrám prozradil Tomáš Cafourek, vedoucí marketingu a produktového managementu: „Čtvrtstoletí existence zajisté stojí za oslavu a rádi bychom i touto cestou poděkovali našim zákazníkům za věrnost a loajalitu. Společně ve spolupráci s našimi klíčovými dodavateli jsme pro všechny soutěžící připravili skutečně atraktivní ceny. Účastníci se mohou například zařadit do slosování o hodinky Hamilton Khaki Navy Frogman Auto, mobilní telefon iPhone, lístky na lednový koncert Depeche Mode do klubového patra v O2 areně, exkluzivní stříkací pistoli SATAjet PHASER 5000, poukaz na školu bezpečné jízdy FUN, nářadí finské společnosti Mirka, autokosmetiku Flowey, nářadí Ronin Tools, oleje Castrol, spotřební materiál pro lakovny, limitovanou kolekci oblečení Servind k 25 letům společnosti a mnoho dalších. Přejeme všem účastníkům hodně štěstí v soutěži.“