zapomněli jste natankovat? nevadí | Autoservis | autoweek.cz

Zapomněli jste natankovat? Nevadí

Zapomněli jste natankovat? Nevadí

04.04.2016 | | Autoservis

Allianz zavádí asistenční služby tolerantní k chybám řidičů. Nová asistence vychází z potřeb klientů a již v základní verzi zahrnuje limit 3000 Kč na jednotlivé úkony pro pomoc v ČR i v zahraničí, a to nejen v případě nehody či poruchy, ale také tzv. chyb řidiče.
Došlé palivo nebo vybitá autobaterie už zkrátka nebudou představovat problém. Novinka přináší i bezkonkurenční počet dní poskytnutí náhradního vozidla při nepojízdnosti vlastního.
 
Nárok na asistenční služby v nevídaném rozsahu získá každý, kdo u Allianz uzavře novou smlouvu. Ke smluvnímu výročí bude inovace postupně nabízena i stávajícím klientům. V případě, že se dostanou do potíží, bude tedy pro všechny připraven stejný rozsah služeb bez ohledu na to, kdy uzavřeli svou pojistku.
 
Nová asistence přináší značné produktové zjednodušení. Rozdíl mezi Základní asistencí a nadstandardními variantami (Asistence PLUS a PLUS MAXI) bude nově pouze v limitech pojistného plnění a počtu dnů poskytovaných služeb, nikoli ve škále úkonů.
 
Již se Základní asistencí se budou moci postupně všichni řidiči spolehnout, že v případě nešťastných náhod, počínaje poškozením pneumatik, přes nedostatek, záměnu či zamrznutí paliva či jiných provozních kapalin, nebo ztrátu, odcizení, zabouchnutí či zalomení klíčů v zámku až po vybitou autobaterii zvládnou vše vyřešit jedním telefonátem na číslo Allianz Assistance s limitem 3000 Kč na jednotlivé úkony. Pojistit se ale půjde i bezlimitně.
 
Při nepojízdnosti vozidla v důsledku nehody nebo poruchy budou klienti nově již v základní variantě jištěni poskytnutím náhradního vozidla v délce tří dnů z povinného ručení a tří z havarijního pojištění a až 20 dnů v nadstandardu. V případě odcizení vozidla dostanou vypůjčený jiný vůz, a to na 15 dní z povinného + 15 dnů z havarijního pojištění, což je na českém pojistném trhu opět zcela jedinečný rozsah.
 
Široké asistenční služby jsou další z řady inovací autopojištění Allianz. Již od podzimu 2014 mají řidiči u Allianz možnost poskládat si autopojištění na míru přesně podle rizik, jichž se nejvíce obávají. V průběhu sjednávání, které lze provést i online, přesně vidí, kolik které riziko stojí. Konečná cena jejich smlouvy je plně v jejich režii.