zásilku dhl express easy lze poslat přímo z čerpací stanice | Autoservis | autoweek.cz

Zásilku DHL Express Easy lze poslat přímo z čerpací stanice

Zásilku DHL Express Easy lze poslat přímo z čerpací stanice

20.08.2015 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Zákazníci vybraných čerpacích stanic společnosti Shell mohou využívat novou službu - odeslání zásilky do celého světa prostřednictvím služby DHL Express Easy. Samoobslužné kiosky DHL jsou dostupné ve 30 vybraných čerpacích stanicích Shell po celé České republice.
Společnosti Shell Czech Republic a DHL Express (Czech Republic) navázaly na osvědčenou spolupráci v několika evropských zemích. V České republice nyní společně představují novou službu odesílání zásilek do celého světa DHL Express Easy za výhodných podmínek.

Tato nabídka tak rozšiřuje nadstandardní služby tuzemské sítě čerpacích stanic Shell. Společnost DHL Express umístila své samoobslužné kiosky ve 30 vybraných stanicích po celé České republice, z toho je 21 regionálních a 9 pražských.

Samoobslužné kiosky DHL hrají významnou roli ve strategii DHL Express, která se zaměřuje na malé a střední podniky.

„Věříme, že nová služba bude úspěšná. Samoobslužné kiosky nabízejí jednoduchý a praktický přístup k našim službám za velmi výhodných podmínek. To vše samozřejmě při zachování vysoké úrovně bezpečnosti přepravy našich zásilek,“ říká manažer marketingové komunikace DHL Express Czech Republic Tomáš Zdražil.

„Pokračujeme v hledání nadstandardních a praktických služeb pro zákazníky našich čerpacích stanic Shell. Poslat zásilku z čerpací stanice kamkoliv do světa považujeme za výjimečnou službu, která se nám již osvědčila v jiných evropských zemích. Proto věříme, že si ji oblíbí také naši zákazníci a budou ji využívat,“ uvedl manažer komunikace Shell Czech Republic Petr Šindler.

Prostřednictvím služby DHL Express Easy mohou zákazníci podávat zásilky od obálek až po balíky 25 kg, využít obalový materiál zdarma či si nechat zásilku pojistit. Oproti standardnímu ceníku služeb společnosti DHL získá zákazník zvýhodněnou cenu až o 40 %, přičemž výsledná cena je stanovena pouze na základě velikosti zvoleného obalu a místa doručení. Hmotnost zásilky tak neovlivní výslednou cenu přepravy. Zásilky jsou doručovány po Evropě do jednoho dne, mimo Evropu nejčastěji do 2-3 dnů.