značková pojištění i při koupi za hotové | Autoservis | autoweek.cz

Značková pojištění i při koupi za hotové

Značková pojištění i při koupi za hotové

15.08.2016 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Volkswagen Financial Services zahájil prodej nové generace značkových pojistných produktů pro prodej vozidel Bez financování. Nové jsou pojistné produkty pro značky Volkswagen osobní vozy, Volkswagen užitkové vozy, Audi a Seat, došlo k vylepšení také u značkového Škoda Pojištění.
Pojistné produkty mají balíčkový charakter a zahrnují povinné ručení, komplexní havarijní pojištění a další doplňková pojištění včetně pojištění všech skel automobilu či pořizovací ceny vozu – GAP ve vyšším balíčku. U Škoda Pojištění mohou navíc klienti využít i doplňková volitelná připojištění, jako jsou úrazové pojištění osob a pojištění zavazadel ve vozidle. Havarijní pojištění u Škoda, Volkswagen, Audi a Seat Pojištění nově kryje i hodnotu speciálního příslušenství, jako je prodloužená záruka nebo předplacený servis.
 
Součástí všech čtyř pojistných produktů je i atraktivní bonusový systém, který je postaven na principu zrychleného bonusu za bezeškodný průběh klienta. Již při 60 měsíční bezeškodní historii je sleva 50 %.
 
Klienti mohou čerpat výhody také díky konceptu Domovského servisu, ze kterého mimo jiné plyne pro řidiče jistota, že v rámci opravy budou vždy použity originální díly. V případě nehody má pak klient nárok na odtah do Domovského servisu zdarma, a to i ze zahraničí. Při odcizení vozu je klientovi garantováno bezplatné zapůjčení vozidla až na 60 dnů, u opravy vozu až na 20 dní.
 
Značková pojištění je možné sjednat pro vozidla nová i ojetá s podmínkou stáří vozu do 60 měsíců. Klienti mohou vybírat ze dvou variant pojistné ochrany. U Škoda Pojištění je na výběr balíček  Plus nebo Standard, u Volkswagen Pojištění balíček Top nebo Basic, u Audi Pojištění balíček Platinum nebo Gold, u Seat Pojištění balíček Maxi nebo Mini.
 
Pojistné produkty byly vyvinuty se společnostmi  Allianz, Kooperativa a Česká pojišťovna.