akční verze škoda octavia combi tour a touring sport | Nové modely | autoweek.cz

Akční verze Škoda Octavia Combi Tour a Touring Sport

Akční verze Škoda Octavia Combi Tour a Touring Sport

09.06.2019 | Rybecký Vladimír | Nové modely

Všichni autorizovaní prodejci značky Škoda v České republice už přijímají objednávky na akční modely Octavia Combi Tour a Octavia Combi Touring Sport, které byly připraveny speciálně pro tuzemský trh a soukromé zákazníky.
Dvě akční verze nejprodávanější modelové řady značky vycházejí z nejžádanější výbavy Ambition, ale byly obohaceny o řadu prvků nadstandardní výbavy. K dispozici jsou pro ně zážehové i vznětové motory. Kromě výkonného motoru a pohonu všech kol mají řadu atraktivních doplňků, a to za ceny, které jsou na tuzemském automobilovém trhu zcela bezkonkurenční.
 
Škoda Octavia Combi Tour přidává k výbavovému stupni Ambition dvouzónovou automatickou klimatizaci Climatronic, multifunkční volant s ovládáním rádia a telefonu, zatmavená zadní okna Sunset, funkci SmartLink+ a paket Mobilita Plus (tj. prodloužená záruka na 5 let/150 000 km).
 
Zákazník může zvolit buď zážehový motor 1,0 TSI/85 kW nebo turbodiesel 1,6 TDI/85 kW, v obou případech s přímo řazenou převodovkou. Doporučená prodejní cena činí v prvním případě 439 900 Kč, ve druhém případě 499 900 Kč včetně DPH. To představuje zákaznickou výhodu až 118 400 Kč oproti identicky vybavené specifikaci Ambition ze standardního ceníku.
 
Škoda Octavia Combi Touring Sport svým pojmenováním odkazuje na historický model Octavia Touring Sport, který byl v 60. letech vyroben v počtu 2273 kusů a dal vzniknout i úspěšnému soutěžnímu vozu. Rovněž tento akční model vychází ze stupně Ambition. K tomu přidává 17“ černá kola Trius, sportovní nárazníky vpředu i vzadu, černé doplňky exteriéru, LED hlavní světlomety, zadní světla TOP LED, sportovní přední sedadla, sportovní multifunkční volant s řazením DSG a infotainment Bolero. K pohonu slouží výhradně nejvýkonnější motory 2,0 TSI/140 kW nebo 2,0 TDI/135 kW, vždy s převodovkou DSG a pohonem 4×4. Doporučené prodejní ceny byly stanoveny na 699 900 Kč, resp. 745 900 Kč včetně DPH.
 
Zákazníci mohou při pořízení obou vozů využít všechny finanční produkty Škoda Financial Services dostupné pro modelovou řadu Octavia v podobě nízkého úroku či benefitu ve výši 20 000 Kč. Zároveň je možné oba modely pořídit v rámci operativního leasingu pro privátní klienty a podnikatele Škoda Bez starostí za garantovanou měsíční splátku.

  • Akční verze Škoda Octavia Combi Tour a Touring Sport
  • Akční verze Škoda Octavia Combi Tour a Touring Sport