limitovaná série dacia celebration | Nové modely | autoweek.cz

Limitovaná série Dacia Celebration

Limitovaná série Dacia Celebration

17.04.2015 | Rybecký Vladimír | Nové modely

Dacia slaví deset úspěšných let s modely nové éry, a proto přichází s limitovanou sérií Celebration, která je dostupná pro všechny osobní modely značky.
V sériové výbavě limitovaná série Celebration nabízí bohatou výbavu, do níž patří např. klimatizace a rádio s Bluetooth, elektrické ovládání i zadních oken, zadní parkovací senzor, tempomat s omezovačem rychlosti nebo multimediální a navigační systém Media Nav 2.0 s informacemi o dopravě.
 
O zatraktivnění vzhledu se stará na přání dodávaný metalický lak v modrém odstínu Cosmos, kola z lehké slitiny, kryty vnějších zpětných zrcátek v barvě Dark Metal, zatmavená zadní okna a specifické čalounění interiéru.
 
Spolu s představením speciální jubilejní edice Dacia Celebration přichází Dacia Finance s novou nabídkou financování, která je koncipovaná právě pro tuto exklusivní úroveň výbavy. Při využití financování Chytrá volba se při měsíční splátce za novou úroveň výbavy Celebration (nejvyšší úroveň výbavy) uhradí nižší částka, než za méně vybavenou úroveň Arctica, a to vše s nulovým poplatkem za uzavření smlouvy a extra výhodnou sazbou havarijního pojištění 1,80 %.
 
Příklad financování Chytrá volba pro vůz Dacia Duster Celebration: cena vozu 374 900 Kč, délka úvěru 48 měsíců, výše úvěru 224 940 Kč, poplatek za uzavření smlouvy 0 Kč, výpůjční úroková sazba 2,24 % p. a., RPSN včetně havarijního pojištění 8 %, měsíční splátka 4904 Kč, měsíční splátka včetně havarijního pojištění a povinného ručení 5901 Kč, celkové platby za vozidlo včetně havarijního pojištění a povinného ručení 433 208 Kč.
 
Pro základní model Dacia Logan Celebration se základní cenou 255 900 Kč je při 40% akontaci a době splácení 48 měsíců měsíční splátka 3961 Kč.
  • Limitovaná série Dacia Celebration
  • Limitovaná série Dacia Celebration
  • Limitovaná série Dacia Celebration
  • Limitovaná série Dacia Celebration