modernizace pro hyundai h-1 | Nové modely | autoweek.cz

Modernizace pro Hyundai H-1

Modernizace pro Hyundai H-1

17.04.2018 | Rybecký Vladimír | Nové modely

Hyundai zmodernizoval modelovou řadu víceúčelových vozidel H-1. H-1 Tour nyní splňuje emisní normu Euro 6c.
Hyundai H-1 má nově navrženou příď s horizontálně uspořádanými světlomety. Hyundai poprvé nabízí pro modelovou řadu H-1 sloupek řízení nastavitelný výškově i podélně. Vyšší úroveň jízdního komfortu poskytují nové funkce vyhřívání a odvětrávání pro sedadlo řidiče a vyhřívání pro přední sedadlo spolujezdce. Kromě toho může být nyní obraz zadní kamery zobrazován na ploše vnitřního zpětného zrcátka.
 
Nová modelová řada Hyundai H-1 je k dispozici ve třech výkonových verzích vznětových motoru 2,5 A2-VGT. Osobní verze H-1 Tour má nejvyšší výkon 125 kW (170 k) a maximální točivý moment 441 N.m v kombinaci s pětistupňovou samočinnou převodovkou. Alternativou jsou další dvě výkonové varianty v kombinaci s šestirychlostní přímo řazenou převodovkou - standardní má výkon 85 kW (116 k) a výkonnější 100 kW (136 k), v obou případech je maximum točivého momentu 343 N.m. Stejná nabídka motorů je nabízena pro užitkové verze H-1 Van.
 
Modelová řada Hyundai H-1 zahrnuje verze pro přepravu až osmi osob se širokými bočními dveřmi. Objem nákladového prostoru skříňové verze  H-1 Van sahá od 2511 l u verze se dvěma řadami sedadel, do 4426 l u verzí se dvěma nebo třemi sedadly. V osmimístné verzi je k dispozici zavazadlový prostor o objemu 842 l.