modernizovaný chevrolet captiva | Nové modely | autoweek.cz

Modernizovaný Chevrolet Captiva

Modernizovaný Chevrolet Captiva

24.02.2013 | Rybecký Vladimír | Nové modely

Chevrolet Captiva dostal pozměněnou přední a zadní část karoserie a nové komfortní prvky.

Na ženevském autosalonu 2013 Chevrolet poprvé představí v Evropě modernizovanou verzi kompaktního až sedmimístného SUV Captiva.

Modernizovaná Captiva se vyznačuje různými změnami na přední a zadní části karoserie, včetně zadních skupinových světel s LED. Změněný vnější vzhled doplňují nová 18" kola z lehké slitiny.

Všechny verze modelu Captiva modelového roku 2013 mají ve vyšších stupních výbavy standardně odemykání a startování bez klíče, dvojzónovou automatická klimatizace a vyhřívaná zadní sedadla.

Kromě toho Chevrolet letos na jaře rozšíří svou nabídku modelů SUV v Evropě malým modelem Trax, který bude k dispozici s pohonem předních nebo všech čtyř kol.

„S modely Captiva a Trax Chevrolet v Evropě nabídne dvě výrazná SUV, obě s ikonickým designem značky Chevrolet. Zatím co Trax kombinuje agilitu malého auta a versatilitu SUV, čímž je perfektní pro současné městské objevitele, větší a výkonnější model Captiva  je ideálním společníkem pro lidi, kteří chtějí zažít jistou míru dobrodružství, ale cítí, že k tomu potřebují víc místa, funkčnosti a vyšší míru pohodlí," říká presidentka a výkonná ředitelka Chevrolet a Cadillac Europe Susan Dochertyová.