nový cayenne na letišti | Nové modely | autoweek.cz

Nový Cayenne na letišti

Nový Cayenne na letišti

22.10.2014 | Rybecký Vladimír | Nové modely

Společnost Porsche Inter Auto CZ, výhradní dovozce a prodejce sportovních a luxusních vozů značky Porsche, představila svým stávajícím i potenciálním klientům nový modernizovaný model Porsche Cayenne na Letišti Praha.

Téměř 200 hostů mělo jedinečnou příležitost otestovat nejnovější vůz Porsche Cayenne Turbo s výkonem 382 kW (520 PS) přímo na letištní dráze. Model Cayenne ve všech dostupných motorizacích Diesel, S, Turbo a S Diesel měli účastníci k dispozici i pro jízdy po okolí. Součástí akce, uspořádané v prostoru VIP Service Club Continental, byla prohlídka zázemí Letiště Praha s průvodcem a prezentace luxusních produktů a služeb partnerů VIP Service Club Continental, Bling-Bling, BVLGARI, Asten Property, Alukov, Saffron, Eden Island Seychelles a Villas Valriche Mauritius.

 

„Facelift modelu Cayenne jsme na český trh chtěli uvést netradičním způsobem, a to se nám dle spokojenosti hostů na Driving Days na Letišti Praha zcela jednoznačně podařilo. Všichni účastníci byli nadšení z testování vozů přímo na letištní dráze a také v okolí letiště, ocenili především jízdní a sportovní vlastnosti i nový moderní design vozu. Úspěch modelu potvrzuje také již více než XX objednávek,“ řekl generální ředitel Porsche Inter Auto CZ Christian Lang.

 

Dvoudenní akce Porsche Driving Days na Letišti Praha se těšila velkému zájmu klientů autorizovaného Porsche Centra Praha, Porsche Servisního Centra Brno i ostatních partnerů. Pro hosty byla zajištěna letištní dráha pro testování nejsilnějšího modelu Porsche Cayenne Turbo o výkonu 382 kW (520 PS), ale i modelů Cayman GTS a 911 Turbo.

  • Nový Cayenne na letišti
  • Nový Cayenne na letišti
  • Nový Cayenne na letišti