nový nissan qashqai v limitované edici premier | Nové modely | autoweek.cz

Nový Nissan Qashqai v limitované edici Premier

Nový Nissan Qashqai v limitované edici Premier

12.12.2013 | Rybecký Vladimír | Nové modely

Exkluzivní limitovaná edice Qashqai Premier při příležitosti zahájení výroby vyhrazená pro loajální zákazníky Nissan bude exkluzivně k dispozici do 15. ledna 2014.

Nissan dodal dva miliony původní podoby modelu Qashqai. Společnost Nissan slaví příchod crossoveru nové generace akčním modelem - Qashqai Premier.

Vozů limitované edice Qashqai Premier bude vyrobeno jen 2007 kusů jako připomínka roku, kdy byl uveden první  Qashqai na evropský trh. Všech 2007 exemplářů bude vyhrazeno pro majitele vozů Nissan, kteří chtějí exkluzivně to nejlepší z modelu Qashqai. Každý vůz bude opatřen číslovaným štítkem, který každému majiteli zajistí místo v historii značky Nissan jako jednomu z úplně prvních majitelů modelu Qashqai nové generace.

Limitovaná edice Premier vychází z nejvyšší řady Tekna. Součástí standardní výbavy je bezpečnostní technologie Nissan Safety Shield, zahrnující panoramatický kamerový parkovací systém AVM  a systémy automatického nouzového brzdění, rozpoznání únavy řidiče, rozpoznání dopravních značek, upozornění na vybočení z jízdního pruhu, sledování mrtvého úhlu, monitorování pohybujících se objektů a automatické přepínání dálkových světel.

Vzhled vozu vylepšují 19" hliníková kola, střešní nosič a unikátní dvojité Bi-LED světlomety. Interiér je vybaven elektricky ovládanými sedadly, navigačním a zábavním systémem NissanConnect a panoramatickým střešním oknem.

Výbava, která bude k dispozici pouze pro tuto limitovanou edici, zahrnuje čalounění interiéru kombinací kůže a Alcantary, černé čalounění stropu, černé koberečky, chromované lišty bočních dveří, přední spoiler a ozdobnou lištu zadních dveří, nebo zvláštní prahové lišty dveří s označením Premier. Zajímavé barevné čalounění sedadel vytváří příkrý kontrast s černými koberečky a stropním čalouněním. Každý vůz má navíc unikátní číslovaný štítek.

Všechny vozy limitované edice Premier pohání motor 1,6 dCi 96 kW (130 k) a jsou vybaveny systémem pohonu všech kol ALL MODE 4×4-i.