range rover sv coupé se představí v ženevě | Nové modely | autoweek.cz

Range Rover SV Coupé se představí v Ženevě

Range Rover SV Coupé se představí v Ženevě

25.01.2018 | Rybecký Vladimír | Nové modely

Značka Land Rover rozšíří modelovou řadu Range Rover o nový vůz Range Rover SV Coupé. Designéři se u něj inspirovali u původního Range Roveru. Limitovaná edice bude mít jen 999 kusů ručně sestavených oddělením Special Vehicle Operations v britském hrabství Warwickshire.
Range Rover SV Coupé se představí 6. března 2018 na autosalonu v Ženevě. Range Rover SV Coupé, který má velmi atraktivní design, dokonale upravený interiér a propracované detaily. SV Coupé má moderní vzhled, ale zároveň svou třídveřovou siluetou odkazuje na původní Range Rover z roku 1970. Obrázek interiéru ilustruje kombinaci tradičních skvělých schopností vozu s nejmodernějšími technologiemi.
 
Range Rover SV Coupé vytvořily oddělení Land Rover Design a divize Special Vehicle Operations. Tento model bude ručně sestavován v technickém centru v Ryton-on-Dunsmore v britském hrabství Warwickshire. Půjde o limitovanou edici 999 vozidel.
 
„Range Rover SV Coupé vyniká výrazným designem, rafinovanou elegancí, rozměry exteriéru a luxusně upraveným interiérem. Jde o vozidlo, které bude probouzet emoce,“ řekl Gerry McGovern, Land Rover Chief Design Officer.