toyota aygo představuje nové speciální edice | Nové modely | autoweek.cz

Toyota Aygo představuje nové speciální edice

Toyota Aygo představuje nové speciální edice

25.01.2016 | Rybecký Vladimír | Nové modely

Nová edice Aygo x-pure nabízí sladění bílé a stříbrné barvy, edice Aygo x-clusiv zaujme zejména černou shrnovací střechou.
Toyota Aygo zákazníkům nově nabízí zajímavé sladění exteriéru a interiéru. Speciální edice x-pure má kombinaci bílého laku karosérie v kombinaci se stříbrným x, x-clusiv zase šedou metalízu. Obě edice jsou za akční cenu se zvýhodněním 20 000 Kč a do konce února Toyota zaplatí za zákazníky akontaci.
 
Toyota Aygo x-pure zaujme bílou barvou, která se kromě karoserie nachází i na kolech v podobě broušených disků z lehké slitiny ve speciálním bílém laku. Bílá a stříbrná jsou rovněž v interiéru vozu. Bílé jsou rámečky výdechu klimatizace a detaily téže barvy se nachází na sedadlech i rohožích. Stříbrná je pak středová konzola a rámeček řadicí páky. Edice x-pure nabízí i funkci Smart Entry & Start. Ve výbavě jsou rovněž přední mlhová světla, automatická klimatizace a senzor šera. Nové Aygo x-pure je k dostání za akční cenu od 269 900 Kč.
 
Pro ty, kteří mají radši tmavší lak, je určena druhá speciální edice x-clusiv. Tu charakterizuje šedá metalíza v kombinaci se stříbrným x. V barevném ladění exteriéru a interiéru se zde snoubí šedá a stříbrná. Edice x-clusiv nabízí zatmavená zadní skla, paket bezpečnostních technologií Toyota Safety Sense a černou shrnovací střechu. Zákazníci mohou získat nové Aygo x-clusiv od 304 900 Kč.
 
Pokud se zájemci rozhodnou pořídit speciální edici Ayga prostřednictvím Toyota Garant, ušetří na akontaci. Tu za ně ve výši 10 % do konce února 2016 zaplatí Toyota. 
  • Toyota Aygo představuje nové speciální edice
  • Toyota Aygo představuje nové speciální edice