Výsledky hledání | autoweek.cz

Výsledky hledání

 • Nová Kia Sportage na oficiálních skicách

  01. 06. 2021 - Nová Kia Sportage na oficiálních skicách

  Kia naznačila podobu páté generace modelu Sportage na oficiálních skicách. Ty ukazují nové pojetí designu už dříve naznačené Hyundaiem Tucson.
 • Pneumatiky Nexen z Žatce směřují do Nošovic

  25. 02. 2021 - Pneumatiky Nexen z Žatce směřují do Nošovic

  Žatecký závod na výrobu pneumatik společnosti Nexen Tire začal poprvé dodávat pneumatiky pro první výbavu vozů Hyundai. Na pláštích N’Fera Primus z výrobní linky vyjíždí vozy Hyundai Tucson. Jde o významný milník pro evropskou produkci Nexen Tire od otevření českého závodu v roce 2019.
 • Nové modely Hyundai v nabídce MALL.cz

  16. 07. 2020 - Nové modely Hyundai v nabídce MALL.cz

  Hyundai Motor Czech navazuje na první fázi spolupráce s MALL.cz a do jeho nabídky nově zařazuje limitované edice exkluzivně vytvořené pro tento internetový obchod. Zákazníci mohou nyní vybírat z cenově zvýhodněných modelů i30, Tucson, Kona nebo modelu Ioniq s plně elektrickým pohonem.
 • Miliontý Hyundai Tucson

  11. 10. 2019 - Miliontý Hyundai Tucson

  Další oslava v Nošovicích. Úspěšný Hyundai Tucson z automobilky Hyundai Motor Manufacturing Czech překročil hranici jednoho milionu vyrobených kusů. V letošním roce jde již o druhý významný milník v historii HMMC.
 • Hyundai - technologie MHEV 48 V

  11. 04. 2019 - Hyundai - technologie MHEV 48 V

  Hyundai nyní kromě vznětového motoru 2,0 CRDi 48V, představeného v roce 2018 pro nový Tucson, zkombinoval hospodárnou a pohotovou techniku částečně hybridního pohonu s napětím 48 V také se vznětovým motorem 1,6 CRDi. Spolu se všemi ostatními motorizacemi se vyrábí v Nošovicích.
 • Hyundai Tucson s mild-hybridním pohonem

  08. 04. 2019 - Hyundai Tucson s mild-hybridním pohonem

  Kompaktní SUV z produkce HMMC v Nošovicích přichází s částečně hybridním pohonem kombinovaným se vznětovým motorem 1,6 CRDi.
 • První hybridní vůz z české produkce

  26. 06. 2018 - První hybridní vůz z české produkce

  Hyundai v Nošovicích zahájil výrobu hybridního modelu Tucson s technologií MHEV 48 V. Jedná se tak o první hybridní vůz vyráběný na území České republiky.
 • Hyundai v Busanu ukázal budoucnost

  25. 06. 2018 - Hyundai v Busanu ukázal budoucnost

  Hyundai v Busanu ukázal budoucí směr designu a globální strategii značky N. Jako příklady byly vystaveny koncepční SUV HDC-2 Grandmaster, Veloster N, modernizované SUV Tucson 2019 a koncept Future Mobility Life.
 • Hyundai Tucson s mild hybridním pohonem

  11. 06. 2018 - Hyundai Tucson s mild hybridním pohonem

  Modernizovaný Tucson, který se pro evropské trhy vyrábí v Nošovicích, je prvním modelem společnosti Hyundai se systémem částečně hybridního pohonu (mild hybrid), který využívá vznětový motor a elektrickou síť 48 V.
 • Hyundai zahájil výrobu modernizovaného Tucsonu

  01. 06. 2018 - Hyundai zahájil výrobu modernizovaného Tucsonu

  Automobilka Hyundai zahájila v Nošovicích sériovou výrobu inovovaného Tucsonu. Odlišuje se vylepšeními v exteriéru i interiéru, má větší nabídku bezpečnostních asistentů a zcela nové motory.


<< < 1 / 5  > >>