aaa auto najme zaměstnance při evropské expanzi | Tiskové zprávy | autoweek.cz

AAA Auto najme zaměstnance při evropské expanzi

AAA Auto najme zaměstnance při evropské expanzi

23.02.2015 | Rybecký Vladimír | Tiskové zprávy

AAA Auto nabízí 41 nových pozic a do konce roku vytvoří dalších 185 míst především v zahraničních pobočkách. Společnost AAA Auto v současné době zaměstnává 2100 lidí ve čtyřech státech.
AAA Auto v současnosti nabízí 41 volných pracovních míst. V důsledku otevření nových poboček a mezinárodní expanze společnost plánuje do konce roku zaměstnat dalších 185 lidí. Největší nábor zaměstnanců proběhne v Polsku, kde se AAA Auto chystá obsadit několik desítek pracovních míst, a to na pozice nákupčích, prodejců, logistiky, marketingových specialistů a administrativních funkcí.
 
“V důsledku plánované expanze AAA Auto znovu vstoupí na slibný polský trh, kde se chystá rozvinout celou obchodní strukturu. Většinu volných pracovních pozic obsadíme letos v Polsku, a to až 60 lidmi. Nábor zde již probíhá. Noví zaměstnanci se podrobí odborné instruktáži pod vedením specialistů AAA Auto, kteří sem budou dočasně umístěni z pražské centrály. Mimoto jsme rádi, že můžeme posílit naše týmy ve skoro všech našich mezinárodních pobočkách,” uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka AAA Auto.
 
Nejvyšší podíl ze současně nabízených 41 volných pracovních pozic v tuzemsku bude obsazen v oblastech nákupu, prodeje, call centru a administrativě. Přibližně 30 nových volných míst by mělo být obsazeno na nové pobočce, kterou společnost v České republice otevře do konce roku 2015. AAA Auto má navíc v úmyslu otevřít další pobočku na Slovensku, kde zaměstná dalších 30 lidí. Přibližně 25 pracovních pozic společnost plánuje obsadit do konce roku v Maďarsku.
 
AAA Auto nabídne novým zaměstnancům školení, široké možnosti dalšího vzdělávání a dynamické i přátelské prostředí podporující proaktivní přístup k práci. K dalším benefitům patří rozšíření znalostí, nadstandardní využití cizích jazyků, cestování, pružná pracovní doba, slevy na sportovní a kulturní akce, nebo bonusy za doporučení zákazníků.