aaa auto připravilo sezónní výprodej | Tiskové zprávy | autoweek.cz

AAA Auto připravilo sezónní výprodej

AAA Auto připravilo sezónní výprodej

28.08.2015 | Rybecký Vladimír | Tiskové zprávy

AAA Auto těsně před hlavní sezónou zahájilo velký výprodej vozů se slevami až 60 000 korun. Cílem je vyprodat zejména sezonní vozy kombi a MPV a uvolnit tak kapacity pro zimní auta 4x4 a SUV, jejichž výkup je nyní v plném proudu.
„Máme nyní na skladě necelých osm tisíc vozů. Snížení cen se týká většiny z nich. Nejradikálnější je u cca 3500 vozů kombi a MPV, kterým zároveň končí jejich hlavní prodejní sezóna. Průměrné snížení ceny je zde o 20 %,“ uvedla generální ředitelka AAA Auto Karolína Topolová.

Současný výprodej v AAA Auto potrvá do vyprodání zlevněných vozů.

„Zlevněná auta jsou jasně označena na našich webových stránkách, kde je lze přehledně zobrazit,“ dodala. AAA Auto si prostřednictvím výprodeje uvolňuje kapacity autocenter pro hlavní sezónu, která začíná v průběhu září.

„Potřebujeme na našich 21 pobočkách v České republice zvýšit počet vozů, typických pro podzimní a zimní sezónu, jako jsou vozy SUV a 4x4. Předpokládáme, že tyto nejlikvidnější vozy budou vyprodané zhruba během dvou týdnů,“ dodala Karolína Topolová.

V Praze ve své hlavní pobočce v Dolních Chabrech AAA Auto pro tyto vozy nedávno uvedlo do provozu speciální Offroad centrum s kapacitou 200 automobilů, dalších několik desítek offroadů a SUV vyšších tříd je nadále k dispozici v sekci luxusních aut na hlavní prodejní ploše.