akce škofin: vozy volkswagen za 1 % z ceny měsíčně | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Akce ŠkoFIN: vozy Volkswagen za 1 % z ceny měsíčně

Akce ŠkoFIN: vozy Volkswagen za 1 % z ceny měsíčně

05.05.2015 | | Tiskové zprávy

Finanční společnost ŠkoFIN spustila prostřednictvím originální značkové řady Volkswagen Finance speciální akci Volkswagen 1 %.
Nabídka, která platí do konce června, přináší zákazníkům možnost pořídit si nový vůz Volkswagen a splácet pouze 1 % z jeho ceny měsíčně, a to s nulovým navýšením po dobu 2 až 5 let. Akce se vztahuje na všechny vozy Volkswagen kromě modelů Passat, Phaeton a Touareg Nomad.

„Stejně jako pro značku Volkswagen, tak i pro Volkswagen Finance je klíčovou hodnotou inovativnost. Proto přicházíme s novinkou na českém trhu financování, díky které si mohou čeští řidiči pořídit nový vůz za zlomek jeho ceny měsíčně. Navíc je čistě na nich, jakou část ceny vozu takto splatí,“ říká Lukáš Cankař, vedoucí marketingu ze ŠkoFINu. Nad rámec pravidelné měsíční splátky platí zákazníci pouze pojistné na povinné ručení, havarijní pojištění a případně doplňkové pojistné produkty.

Flexibilní splácení
Cena auta je složena ze tří částí – akontace, navolené měsíční splátky a zůstatkové hodnoty. Výši jakékoli z nich si mohou zákazníci sami zvolit. Například výše akontace závisí na finančních možnostech zájemce o vůz a může se pohybovat od 0 % do 70 %.

„Podle zvolené výše akontace se pak odvíjí další nastavení financování,“ doplňuje Lukáš Cankař.

Klient si však nemusí nutně nastavit splátku na 1% z ceny, a přitom i tak může využít při dostatečné akontaci nulové navýšení. 

Příklad:
Klient si chce pořídit nový Volkswagen Golf Comfort Edition v hodnotě 475 900 Kč a má našetřeno 40 % z ceny vozu. Tuto částku složí jako akontaci. Měsíčně za vůz splácí 1 %, tedy 4759 Kč a pojištění za pouhých 715 Kč. Ve splátkách tak uhradí 48 % z ceny vozu. Zbylých 12 % činí zůstatková hodnota.
Klienti mají otevřenou možnost se na konci smlouvy podle svých potřeb rozhodnout, jak naložit se zůstatkovou hodnotou vozu:
- jednorázové doplacení a ponechání si auta;
- rozložení do dalších měsíčních splátek;
- prodej vozu v síti Das WeltAuto, doplacení zůstatkové hodnoty a možnost využití akontace na nový vůz.

„Financování Volkswagen 1 % doplňuje bohaté portfolio možností financování vozů Volkswagen. Naše komplexní nabídka vychází vstříc jak firmám, tak soukromým zákazníkům, ať už požadují úvěr, leasing nebo operativní leasing All-Inclusive. Pečlivě proškolení prodejci najdou financování na míru každému zákazníkovi,“ říká ředitel divize Volkswagen Daniel Harant.
 
Modelový příklad kalkulace vozu Golf Comfort Edition
Parametry vozu: 1.2 TSI (81 kW), cena vozu 475 900 Kč, akontace 190 360 Kč, zůstatková hodnota 57 108 Kč, měsíční splátka vozu 4759 Kč, s pojištěním 5474 Kč, doba splácení 48 měsíců, RPSN s pojištěním 7,26 %, bez pojištění 0 %, úroková sazba 0 % p.a.