alcar bohemia generálním partnerem soutěže české auto 2016 | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Alcar Bohemia generálním partnerem soutěže České auto 2016

Alcar Bohemia generálním partnerem soutěže České auto 2016

24.06.2016 | | Tiskové zprávy

Největší prodejce litých a ocelových kol pro osobní a lehké užitkové vozy na trhu s náhradními díly v České republice, společnost Alcar Bohemia, se znovu stala generálním partnerem soutěže pro motoristickou veřejnost, která hledá České auto 2016.
Alcar Bohemia dlouhodobě podporuje akce, které zvyšují zájem o nové vozy, jejichž provoz je nejen bezpečnější, ale také hospodárnější a ekologičtější. Během své 18leté působnosti v ČR si produkty skupiny Alcar, a to litá kola značek AEZ, Dotz, Dezent a Enzo a ocelová kola značky Alcar Stahlrad vybralo pro svůj vůz již více než milion motoristů. Alcar Bohemia je tradičním podporovatelem také dalších akcí spojených s motorismem, jakými jsou například motoristická show Legendy nebo ankety Auto roku a Zlatý volant.
 
Alcar pomáhá motoristům při výběru litých kol také novou generací webového konfigurátoru, který nabízí v detailním 3D zobrazení téměř 600 modelů automobilů včetně nejnovějších modelových řad a více než 80 designů litých kol. Každá animace vozu se skládá z 52 vysoce kvalitních fotografií a motoristé mají možnost navolit si jakoukoliv individuální barvu karoserie i takové detaily, jako jsou různé odstíny interiérů nebo nastavení výšky podvozku a tónování skel. 3D konfigurátor mohou motoristé využít a zároveň se přesvědčit, že „Kola dělaj auto“ na stránkách www.alcar.cz.
 
Alcar Bohemia je také spolehlivým dodavatelem komplexního řešení TPMS pro pneuservisy, které s jeho pomocí dokáží obsloužit v podstatě všechny majitele nových vozů, které jsou povinně vybavené TPMS. Díky dostupným datům od Alcaru mohou pneuservisy s jistotou zákazníkům nabídnout senzory kompatibilní s vybraným designem litých kol i konkrétním vozidlem.