alcar roadshow 2015 | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Alcar Roadshow 2015

Alcar Roadshow 2015

29.06.2015 | Rybecký Vladimír | Tiskové zprávy

Alcar Bohemia přiváží litá kola značek AEZ, Dotz, Dezent a Enzo na tuningové srazy, motoristické závody, airshow a mnoho dalších akcí.
Litá kola značek AEZ, Dotz, Dezent a Enzo mohou návštěvníci vidět na tuningových srazech, motoristických závodech, airshow a mnoha dalších akcích. Alcar Bohemia je přiváží ve speciálním výstavním přívěsu. Na kole štěstí ve stánku Alcar mohou návštěvníci vyhrát některý z dárků nebo si vytočit třeba úkol v podobě menší rozcvičky.

Nové designy litých kol mohli vidět například návštěvníci červnového Dacia pikniku nebo závodu Mistrovství ČR v driftování na Autodromu v Mostě, kam se sjelo 51 jezdců z Čech, Slovenska, Polska a Německa. Rychlost nejlepších závodníků dosahovala v nájezdu do zatáčky až 160 km/h, což bylo jedinečným zážitkem nejen pro oči diváků, ale i pro samotné jezdce. Napínavé finálové souboje sledovalo bezmála 6500 diváků na tribunách, ale také diváci u svých počítačů při online přenosu a živě také na kanálu Sport 5.

Výstavní přívěs s litými koly a kolem štěstí bude možné během léta navštívit také v depech na Rallye Bohemia a Barum Rallye, na airshow v Roudnici nad Labem nebo první srpnový víkend v dalším závodě v driftování na trati Czechring v Hradci Králové.