auto palace otevírá autopoint premium | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Auto Palace otevírá AutoPoint Premium

Auto Palace otevírá AutoPoint Premium

15.04.2016 | | Tiskové zprávy

Společnost Auto Palace, přední dealer automobilů hned 9 značek v ČR, rozšiřuje svoji činnost o prodej luxusních ojetin a spouští AutoPoint Premium. Svým zákazníkům nabídne v plném provozu na 300 prémiových ojetin s maximem 100 000 najetých kilometrů a cenou od 700 000 do 2 000 000 Kč včetně DPH.
AutoPoint Premium se bude převážně soustředit na prodej značek Audi, BMW, Mercedes a Volvo. Veškerá vozidla v nabídce budou disponovat nízkým počtem najetých kilometrů, servisní knížkou a vynikající kondicí. Nabízeny budou automobily převážně po prvním majiteli a zákazníci je najdou ve zcela novém showroomu Auto Palace Spořilov.
 
„V krytém showroomu naší centrály zájemci naleznou v plném provozu autobazaru na 300 prověřených vozů. Při nákupu budeme využívat benefitů AutoPoint International sídlícího v Nizozemí, které nám umožní vyhledávat a do nabídky následně přidávat prémiové vozy ze zemí celé Evorpské unie. V AutoPoint Premium bude možné zakoupit, prodat či servisovat prémiová vozidla jakékoliv značky,“ generální ředitel společnosti Auto Palace Howie.
 
V AutoPoint Premium si zákazníci budou moci vybírat z vozů s jasným původem, servisní historií a garancí najetých kilometrů. Zároveň všechny automobily projdou kontrolou 72 technických parametrů před samotným přijetím na sklad. Samozřejmostí pro zákazníky bude rovněž výběr z mnoha možností a variant financování a pojištění a možnost nákupu vozu na protiúčet. Zákazník při nákupu rovněž obdrží certifikát garantující zpětný výkup za nejlepší cenu na trhu ve chvíli prodeje.
 
AutoPoint Premium bude otevřeno 7 dní v týdnu a nachází se v prvním patře spořilovské centrály Auto Palace. Více informací zákazníci naleznou na www.autopointpremium.cz.