auto trendy 2012 - červen | Tiskové zprávy | autoweek.cz

AUTO trendy 2012 - červen

AUTO trendy 2012 - červen

04.06.2012 | | Tiskové zprávy

Pravidelná příloha deníku Právo vycházející každé první pondělí v měsíci v průměrném nákladu 130 000 výtisků je právě v prodeji. Pro deník Právo připravuje vydavatelství Sport-Press.

Z obsahu červnového čísla:

Rozhovor: Petr Pečenka

Ředitel Škoda Auto Česká republika objasňuje současnou strategii firmy na českém trhu. Na jaké novinky se můžeme těšit?

Mini Countryman

Od července vyjede nový sportovní model značky Mini.

Lexus GS

Nová generace sportovně laděných luxusních sedanů přichází s výraznou tváří. Za ní se ukrývá vyspělá technika a nevšední zážitky z jízdy. Lehké užitkové vozy na českém trhu Očekávalo se mírné zvýšení odbytu, ale po čtyřech měsících je skutečnost trochu jiná. Trh nadále stagnuje a malé firmy vozový park neobnovují.

Honda Civic

Devátá generace Hondy Civic futuristickým designem navazuje na úspěšnou předchůdkyni. Opět se posunula o nemalý kus vpřed.

Chevrolet Aveo

Použitím turbodieselového agregátu se posunul mezi nejhospodárnější zástupce tohoto segmentu.

Ford Ranger

Kompletně inovovaný vůz nabízí tři praktické varianty karoserie, dva hospodárné vznětové motory a pohon dvou nebo všech kol.

Audi A3

Audi využívá jako první značka koncernu Volkswagen v sériové výrobě novou platformu MQB. Na ní je postavena modelová řada A3.

Rozum v kapse

Kooperativa pojišťovna přichází s užitečnou novinkou. Před turistickou sezonou spouští aplikaci Koop Asistent pro chytré telefony.

Svět rychlých kol

VC Monaka je perlou v kalendáři mistrovství světa F1. Letos se v ulicích maličkého knížectví uskutečnil už jubilejní 70. ročník a my jsme byli u toho.