autopůjčovna rentpoint nabídne k pronájmu vozy tesla | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Autopůjčovna RentPoint nabídne k pronájmu vozy Tesla

Autopůjčovna RentPoint nabídne k pronájmu vozy Tesla

21.09.2016 | Rybecký Vladimír | Tiskové zprávy

Autopůjčovna RentPoint, součást skupiny Auto Palace, rozšiřuje své portfolio a svým zákazníkům nabídne exkluzivně, jako jediná v ČR, vozy značky Tesla k pronájmu.
V současnosti je skupina Auto Palace, společně se společností Business Lease, partnerem výrobce, jež má licenci vozy v ČR půjčovat. RentPoint bude nabízet vozy Tesla na krátkodobý nebo střednědobý pronájem, Business Lease pak v případě zájmu na operativní leasing.
 
Společnost RentPoint se na českém trhu řadí mezi autopůjčovny s nejširší nabídkou vozů. Ta nyní zahrnuje 1000 vozů všech segmentů včetně off-roadů, užitkových vozidel nebo minibusů. Součástí servisu společnosti RentPoint je i půjčovna luxusních vozů, která se nyní rozrostla o dva elektromobily značky Tesla.
 
Tesla S 70D v černé barvě s pohonem všech kol disponuje dvěma elektromotory o výkonu 240 kW (329 k) a dojezdem 442 km na plné nabití. Modrý model S 90D, rovněž s pohonem 4x4 a dvěma elektromotory, nabídne výkon 310 kW (422 k) a dojezd 502 km.
 
Vozy jsou v autopůjčovně RentPoint určeny k zapůjčení jak fyzickými tak právnickými osobami. Cena je u verze S 90D na 24 hodin 7000 Kč a u verze S 70D 6000 Kč bez DPH.
 
„Naše autopůjčovna je výjimečná zejména tím, že garantuje profesionální servisní zázemí, přípravu vozů na nejvyšší úrovni a perfektně proškolený tým, který se vždy přizpůsobí přání našich zákazníků. Momentálně nabízíme svým klientům na 1000 vozů značek Škoda, Ford, Hyundai, Opel, Mitsubishi, Mazda, Volvo, Peugeot, BMW nebo Mini. Jsem velmi potěšen, že toto portfolio můžeme nyní rozšířit i o dva elektromobily značky Tesla. Oproti jiným značkám jde o zajímavou designovou alternativu, kterou jsme našim zákazníkům chtěli poskytnout jako bonus a já věřím, že jim tímto uděláme velkou radost,“ říká Ralph Howie, generální ředitel Auto Palace pro ČR a SR.