bonett otevřel novou plnicí stanici na cng v plzni | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Bonett otevřel novou plnicí stanici na CNG v Plzni

Bonett otevřel novou plnicí stanici na CNG v Plzni

02.12.2016 | | Tiskové zprávy

Bonett pokračuje v otvírání dalších CNG stanic, řidiči mohou nově plnit vozy na zemní plyn s výhodami Bonett CNG karet i v Plzni.
Společnost Bonett, největší prodejce CNG v dopravě v České republice, rozšířila svou síť o další novou stanici v Plzni v ulici Slovanská alej. Její kapacita je 200 m3/h a má zásobníky na 1400 m3. Nová stanice také zajistí zákazníkům mnohem vyšší komfort plnění.
 
Ke konci roku Bonett dokončí novou stanici v Havlíčkově Brodu, kde budou moci řidiči tankovat CNG přímo na čerpací stanici OMV, dále potom v Hodoníně bude otevřena plnička Bonett u ČS Shell. Před dokončením jsou i stanice v Náchodě a v Trutnově. Další dvě stanice se pro přelom roku připravují v Praze, jedna u Průhonic v blízkosti dálnice D1, druhá v prudce se rozvíjející jihozápadní části metropole. Na přelomu roku by tak měla mít síť Bonett celkem více než 25 stanic na CNG.
 
Plnění u těchto stanic, ale i u všech ostatních CNG stanic v České republice umožňuje zejména Bonett CNG karta, která je nejvýhodnější CNG kartou v České republice. Na stanicích Bonett je možno platit i bankovními kartami, ostatními bankovními kartami bez slev, a na většině stanic i hotovostí.