centra čez point vstupují do služeb elektromobility | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Centra ČEZ Point vstupují do služeb elektromobility

Centra ČEZ Point vstupují do služeb elektromobility

28.12.2015 | | Tiskové zprávy

Kontaktní místa ČEZ Point v Liberci a Hradci Králové rozšiřují síť míst poskytujících servis pro zákazníky projektu Elektromobilita ČEZ. Nově budou klientům k dispozici mj. při vyplňování smluv a vydávání čipových klíčenek k aktivaci dobíjecích stanic Skupiny ČEZ.
Po vybraných Zákaznických centrech Skupiny ČEZ rozšiřují spektrum svých služeb pro zákazníky projektu Elektromobilita ČEZ také klientská kontaktní centra ČEZ Point. Jedná se o lokality ČEZ Point umístěné v OC Fórum Liberec a OC Futurum Hradec Králové.
 
Klientům, kteří chtějí využít služby Elektromobility ČEZ jsou k dispozici při vyplňování a podpisu smluv, ale především k okamžitému vydávání čipových klíčenek k dobíjení vozu. Specialisté na ČEZ Point navíc elektromobilistům zajistí poradenství a celkový servis také při žádostech o poskytnutí nové služby.
 
Identické služby poskytuje od března letošního roku pětice Zákaznických center Skupiny ČEZ - v Praze, Plzni, Mladé Boleslavi, Hradci Králové a Ostravě.
 
Služba Elektromobilita ČEZ standardně umožňuje dobíjení v celé síti veřejných dobíjecích stanic ČEZ. Ty jsou zpřístupněny prostřednictvím čipové klíčenky všem zákazníkům, kteří mají uzavřenou platnou zákaznickou smlouvu se Skupinou ČEZ na službu Elektromobilita ČEZ. Pro rok 2015 je tato služba k dispozici za paušální měsíční cenu 150 Kč.
 
Elektromobilita ČEZ, provozovatel nejkomplexnější sítě veřejných dobíjecích stanic
v České republice, v současnosti disponuje 52 zařízeními, (z toho je 9 rychlodobíjecích stanic) kde mají majitelé elektromobilů možnost doplnit energii. Další stanice, zejména rychlodobíjecí, jsou připravovány.