čez nabízí profesionální dobíjecí kabely | Tiskové zprávy | autoweek.cz

ČEZ nabízí profesionální dobíjecí kabely

ČEZ nabízí profesionální dobíjecí kabely

16.12.2015 | | Tiskové zprávy

Skupina ČEZ, provozovatel komplexních řešení pro veřejné i domácí dobíjení elektromobilů v České republice, rozšiřuje své služby o nabídku široké škály profesionálních dobíjecích kabelů pro elektromobily.
Nabídka široké škály profesionálních dobíjecích kabelů je na internetových stránkách projektu Elektromobilita ČEZ, které nabízejí informace a služby pro dynamicky rostoucí skupinu majitelů elektromobilů a příznivců této ekologické formy dopravy.
 
„Počet veřejných dobíjecích stanic v České republice neustále roste, stejně jako poptávka po pohodlném dobíjení na cestách nebo v domácnostech a ve firmách. V našem e-shopu proto přinášíme jak přehlednou nabídku tzv. wallboxů tak nově i kabelů pro dobíjení,“ přibližuje detaily nové služby manažer útvaru čisté technologie ČEZ Tomáš Chmelík.
 
Nová služba, která bude průběžně rozšiřována, přináší přehled a nabídku standardizovaných, profesionálních kabelů pro dobíjení všech prodávaných elektromobilů. Ceny uváděné na internetu zahrnují i doručení na adresu zákazníka kdekoli po České republice. Kabely jsou homologovány pro dobíjení elektromobilů a mají k tomu plně uzpůsobené veškeré parametry, zejména kvalitu a životnost.
 
Výběr a nákup je snadnou záležitostí. Zájemce vyplní na stránkách několik základních informací a konfigurátor mu vybere konkrétní kabel, který je kompatibilní s jeho elektromobilem. Pokud je objednávka potvrzena, příslušná partnerská firma se se zákazníkem spojí a domluví detaily a termín předání.