čisticí utěrky značky mewa | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Čisticí utěrky značky MEWA

Čisticí utěrky značky MEWA

14.12.2014 | | Tiskové zprávy

Textilní čisticí utěrky v systému opakovaného použití na pracovišti přesvědčí. Přes 55 600 automobilových provozů v Evropě používá čisticí utěrky značky MEWA.

V průmyslu, autoservisech a řemeslných podnicích se denně používají tisíce čisticích utěrek značky MEWA. Čistí nástroje, stroje i výrobní zařízení. Že textilní čisticí utěrky v systému opakovaného použití na pracovišti přesvědčují, ukazuje i vzestupný nárůst zákazníků společnosti MEWA v automobilovém průmyslu.

 

Vedoucí značka světového trhu pro čisticí utěrky obsluhuje nyní po celé Evropě v kompletním servisu přes 50 000 automobilových provozů. V Německu se utěrky značky MEWA používají dokonce v každé druhé z 38 000 německých autodílen vedených mistrem.

 

Důvod tohoto pozitivního vývoje spatřuje jednatelka společnosti MEWA Textil-Service Veronika Lipovská ve vzrůstajícím vědomí odpovědnosti za životní prostředí v tomto odvětví: „Při našem servisu profituje vedoucí dílny trojnásobně.  Za prvé dostává robustní, savé utěrky.  Za druhé se za něj postaráme o dodržování všech povinností týkajících se bezpečnosti a životního prostředí ohledně znečištěných utěrek. To se vyplatí. A za třetí náš princip opakovaného použití ušetří nebezpečný odpad, neboť naše utěrky lze až 50x vyprat a opět použít.“

 

Oproti většině papírových utěrek, které se liší jak druhem papíru, tak i účelem použití, pokrývá čisticí utěrka značky MEWA široké spektrum. Hodí se k utírání olejnatých i vodných kapalin a rozpouštědel nebo zbytků barev. Vše, co se v dílně ušpiní, lze tedy vyčistit jednou čisticí utěrkou MEWA.

 

Komplexní servis v oblasti čisticích utěrek k opakovanému použití zahrnuje základní vybavení podle potřeby, přesné dodání a odvoz v pevně stanovených termínech a odborné praní a dodržování zákonem stanovených předpisů na ochranu životního prostředí. V případě opotřebení jsou utěrky nahrazeny jinými. Čisticí utěrky se přepravují a skladují ve speciálních bezpečnostních nádobách s víky SaCon, která se neprodyšně uzavírají. Instalují se přímo tam, kde se utěrky používají.

 

  • Čisticí utěrky značky MEWA
  • Čisticí utěrky značky MEWA
  • Čisticí utěrky značky MEWA