citroën se službou travelcar.com nabídnou auto za 0 eur | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Citroën se službou TravelCar.com nabídnou auto za 0 eur

Citroën se službou TravelCar.com nabídnou auto za 0 eur

09.12.2016 | Rybecký Vladimír | Tiskové zprávy

Citroën ve spolupráci s platformou pro sdílení automobilů TravelCar.com přichází s nabídkou dlouhodobého pronájmu automobilů, díky níž je možné získat Citroën C1 za 0 € měsíčně náhradou za to, že majitel svůj vůz poskytne na 20 dní v měsíci ke sdílení.
Citroën společně s TravelCar.com připravil nabídku dlouhodobého pronájmu automobilů. Originální nabídka, s níž přichází Citroën jako první automobilka v Evropě, bude spuštěna ve Francii od ledna 2017. Dlouhodobý pronájem, který vyvinula banka PSA Finance France, zákazníkovi umožní nechat auto v jednom z partnerských míst platformy TravelCar.com v době, kdy jej nepoužívá. TravelCar.com se o všechno postará: pronájem auta třetím stranám, pojištění, odměna zákazníkovi za každý ujetý kilometr atd. Toto řešení zákazníkovi umožňuje používat nebo sdílet své vozidlo jak chce bez přímé interakce mezi ním a těmi, kdo si auto půjčují.
 
Čím více zákazník sdílí své auto, tím víc vydělá. Pokud souhlasí s tím, že své auto poskytne na 20 dní v měsíci, TravelCar.com se zavazuje vyplatit mu zaručený minimální příjem, a to i v případě, že si vůz během těchto 20 dní nikdo nepůjčí. To zcela vykompenzuje nájemné za Citroen C1 ve výši 149 € za měsíc, takže měsíční náklady na auto pro zákazníka činí 0 €. Pro ty, kteří auto využívají jen na víkend nebo pouze na několik dní v měsíci, je to zajímavá nabídka.
 
Vůz, na který se nabídka vztahuje, je pětidveřový Citroën C1 VTi 68 Feel bez příplatkové výbavy. Dlouhodobý pronájem na 36 měsíců resp. 75 000 km od PSA Finance France je s vkladem 0 € za 149 € měsíčně. Zákazník má během sdílení příjem 0,05 €/km. V případě poskytnutí vozu na 20 dnů v měsíci je zaručený minimální příjem 149 €, ale může být i vyšší, podle počtu ujetých kilometrů v rámci sdílení. Měsíční pronájem tak plně pokryje příjem ze sdílení. Navíc jsou nulové náklady za parkování a pojištění v době, kdy je vůz poskytnutý k dispozici ostatním. Služba disponuje celostátní sítí míst, kde je možné auto nechat nebo vyzvednout (centra měst, nádraží a letiště).
 
Nabídka se bude od ledna 2017 vztahovat na všechny modely řady Citroën. Celková kompenzace nájemného zaručeným minimálním příjmem v případě poskytnutí auta na 20 dnů měsíčně však bude platit jen pro Citroën C1.