nový e-shop společnosti tatra trucks | Auto archív | autoweek.cz

Nový e-shop společnosti Tatra Trucks

Nový e-shop společnosti Tatra Trucks

16.07.2015 | | Tiskové zprávy

Tatra Trucks představuje v reakci na rostoucí zájem o sortiment značkových propagačních předmětů nový e-shop. T-Shop je určen všem příznivcům, zákazníkům a majitelům vozidel tradiční české značky Tatra.
T-Shop je oficiálním místem, kde můžete z pohodlí domova získat ucelenou řadu originálních předmětů, prezentujících v moderním pojetí všechny tradiční hodnoty značky Tatra. Projekt značkového e-shopu cíleně podporuje soudobou image úspěšně restrukturalizované české společnosti a rozvíjí povědomí o slavné značce Tatra.
 
T-Shop odráží kontinuálně rozvíjenou tradici jedinečných řešení a tvůrčího přístupu, který výrobkům značky Tatra přináší věhlas na světových trzích. V této souvislosti reprezentuje originální název přirozenou výjimečnost každého produktu nesoucího značku Tatra.
 
T-Shop představuje zcela novou kolekci značkových předmětů Tatra. Hlavním cílem je, aby každý ze značkových předmětů Tatra nesl přidanou hodnotu v podobě praktického řešení, kvalitního zpracování a přirozené použitelnosti, které provází nadčasový design a jedinečný styl.
 
T-Shop je určen pro zákazníky, majitele vozidel a všechny příznivce značky Tatra. Bohatá nabídka značkových předmětů Tatra se skládá z rozličných designových doplňků, kvalitních oděvů, elegantních psacích potřeb i praktického vybavení. Svojí pestrostí je vhodná rovněž pro rodinu, přátele, kolegy a známé, které lze hezkým dárkem potěšit při nejrůznějších svátečních i běžných příležitostech. Nabízený sortiment bude průběžně rozšiřován aby stále přinášel originální dárky spojené se značkou Tatra.