firestone zahajuje ofenzivu v evropě | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Firestone zahajuje ofenzivu v Evropě

Firestone zahajuje ofenzivu v Evropě

08.02.2016 | | Tiskové zprávy

Firestone zahajuje v Evropě silnější ofenzivu. Společnost Bridgestone, která převzala celosvětové aktivity Firestone v roce 1988, investuje do projektu, jenž zajistí značce Firestone na evropském trhu konkurenceschopnější nabídku produktů doprovázenou příslušnou marketingovou podporou.
Firestone klade od uvedení pneumatiky Destination HP pro SUV na trh v roce 2014 ještě větší důraz na svou hlavní filozofii – umožňovat lidem s mladým duchem „svobodu řídit“ a objevovat. V souladu s tímto přístupem rozšířila značka Firestone nedávno svou nabídku o dvě novinky.
 
Nová pneumatika Firestone Multiseason je nejnovějším přírůstkem v produktové řadě a značka Firestone s ní vstupuje do nového segmentu. Pneumatika Firestone Multiseason byla vyvinuta pro řidiče, kteří rádi řídí, ale zároveň žijí v mírném podnebném pásmu s nepředvídatelnými povětrnostními podmínkami.
 
Firestone Multiseason nabízí bezpečné jízdní vlastnosti i v těchto situacích, kdy je to nejvíce zapotřebí. Díky svému výbornému výkonu při brzdění na mokru a vysoké odolnosti vůči akvaplaningu ve spojení s osvědčenou trakcí na sněhu (tzv. alpský symbol) přispívá Multiseason k bezpečné jízdě v jakémkoli počasí. Multiseason navíc usnadňuje řízení ve všech ročních obdobích díky excelentní stabilitě při jízdě městskými ulicemi i při suverénním průjezdu zatáčkou.
 
Firestone Multihawk 2 navazuje na úspěch svého předchůdce, pneumatiky Firestone Firehawk. V porovnání s ní nabízí ještě větší potěšení z jízdy a ještě výhodnější poměr cena/výkon. Multihawk 2 je komfortní pneumatikou s vylepšeným výkonem na mokru, díky němuž poskytuje spolehlivý provoz a ještě větší „svobodu řízení“.
 
Firestone vyrábí v rámci svých tradic kompletní řadu pneumatik pro všechny druhy motoristů a podmínek. Firestone nyní nabízí motoristům velmi konkurenceschopnou řadu pneumatik, od kompaktních (Multihawk 2) a cestovních (TZ300α) pneumatiky až po vysokovýkonné (SZ90μ) pneumatiky a pneumatiky typu run-flat. Všechny pneumatiky Firestone se vyznačují spolehlivými a bezpečnými provozními vlastnostmi v létě, resp. v zimě, a přesvědčí svým vynikajícím poměrem cena/výkon.
 
Spojení s lidmi mladými duchem
Firestone se snaží oslovit svou cílovou skupinu tvořenou lidmi mladými duchem prostřednictvím originálního sponzorského programu Firestone Music Tour, který je zaměřen na největší hudební festivaly s pohodovou atmosférou po celé Evropě, ve Španělsku, Německu, Francii, Polsku, Itálii a Velké Británii. Firestone bude mít v místech konání festivalů silné zastoupení v čele s týmem Firestone, který bude během léta přepravovat po celé Evropě zvukové koncertní aparatury.
  • Firestone zahajuje ofenzivu v Evropě
  • Firestone zahajuje ofenzivu v Evropě
  • Firestone zahajuje ofenzivu v Evropě